Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży. Który to miesiąc?

2019-12-16 9:03

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży - to jeden z najgorętszych newsów w polskiej prasie plotkarskiej. Małgosia i jej mąż, Radosław Majdan, od dawna marzyli o dziecku, jednak dotąd próby in vitro nie kończyły się powodzeniem. W końcu jednak piłkarz ogłosił radosną wiadomość - zostanie ojcem! W którym miesiącu ciąży jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan urodzi? Po tym, jak Radosław Majdan potwierdził na Instagramie radosną nowinę, że zostanie ojcem, w mediach zapanowała prawdziwa gorączka na punkcie przyszłego dziecka pary. Małgosia i Radek od dawna nie ukrywali, że marzą o dziecku, a Małgorzata swoje własne doświadczenia z in vitro wykorzystała, by zwrócić uwagę na problemy wszystkich par, dla których zapłodnienie pozaustrojowe jest jedyną szansą na powiększenie rodziny. W efekcie gwiazda wydała książkę In vitro. Rozmowy intymne.

W ostatnich miesiącach Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan byli regularnie gośćmi jednej z warszawskich klinik leczenia niepłodności. Gdy para traciła już nadzieję, spadła na nich radosna wiadomość - Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży.

Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan. Który to miesiąc?

W którym miesiącu ciąży jest Małgorzata Rozenek-Majdan? Wystarczy zajrzeć na Instagram gwiazdy, aby przekonać się, że już w ostatnich tygodniach Małgosia sprytnie ukrywała pojawiające się ciążowe krągłości pod luźnymi marynarkami i obszernymi bluzami. A wspominając swoje wcześniejsze, trudne doświadczenia z in vitro, żona Radosława Majdana przyznała, że przed 12 tygodniem ciąży - gdy nie wiadomo jeszcze, czy uda się ją utrzymać - para nie dzieli się nią nawet z najbliższymi.

Do 12 tygodnia, po zapłodnieniu in vitro staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie, jak to się skończy.

- mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z wywiadów.

Skoro para zdecydowała się na ogłoszenie, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży, prawdopodobnie może być to czwarty miesiąc - co potwierdza magazyn Party, cytowany przez Onet. Serwis podaje, że Małgorzata Rozenek-Majdan urodzi w czerwcu 2020 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#anotherdayattheoffice ??? Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Czy cała rodzina Kardashian Jenner zapozowała na kartce świątecznej?