Małgorzata Rozenek-Majdan tuż przed porodem w stroju kąpielowym! "Zaraz WYBUCHNIE"

2020-06-03 18:37 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciągu najbliższych dni ma urodzić synka. To będzie jej trzecie dziecko, a Radosława Majdana - pierwsze. Na narodziny "dzidziusia Majdana" czeka już cała Polska. Tymczasem Małgosia swoje ostatnie chwile przed zatopieniem się w pieluchach spędza w luksusowym hotelu. Radek pokazał jej najświeższe zdjęcia w stroju kąpielowym!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest, jak to się mówi, na ostatnich nogach. Celebrytka w ciągu najbliższych dni urodzi swoje trzecie dziecko. Na razie jednak relaksuje się w luksusowym hotelu, do którego zabrał ją mąż. Radosław Majdan zrobił żonie niespodziankę z okazji jej 42. urodzin.

Małgorzata Rozenek w stroju kąpielowym

Po urodzinach Małgosi Radek Majdan postanowił podziękować fanom za życzenia dla przyszłej mamy. Przy okazji pokazał jej zdjęcia w stroju kąpielowym.

Bardzo Wam dziękujemy za życzenia🎂 dla mojej Małgorzaty. miłego dnia👍😊

- napisał Radzio w poście.

Kostium Małgosi Rozenek podkreślił jej ciążowy brzuch. Jeden z fanów napisał w komentarzu, że "Małgorzata zaraz wybuchnie". Te słowa oburzyły wielu internautów, którzy uważają, że tego typu oceny wobec ciężarnej są nie na miejscu.

Zgadzacie się z tym?

Hotplota.pl: Jason Momoa ratuje lokalną knajpkę; Ile wydaje Kylie Jenner?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE