Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan i jej rodzina spędzą święta? EGZOTYCZNIE

2021-11-08 20:30

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Przyzwyczaiła już obserwatorów do tego, że zabiera ich w niemal każdą rodzinną podróż. W nowym wywiadzie Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że jej rodzina szykuje się do kolejnego wypadu. Tym razem świąt nie spędzą w domu! A gdzie?

Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła wielką popularność za sprawą programu Perfekcyjna pani domu. Idąc za ciosem, wydała również serię poradników. Uczyła swoich czytelników i widzów m.in. tego, jak urządzić idealne rodzinne spotkanie.

A chyba nie ma lepszej do tego okazji niż święta. Okazuje się jednak, że w tym roku Małgorzata Rozenek-Majdan i jej najbliżsi będą świętować zupełnie inaczej. Gwiazdkę spędzą poza domem!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Małgorzata Rozenek-Majdan leci do Azji na święta

W nowym wywiadzie Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła plany swoje i swojej rodziny na najbliższe miesiące. Przed nimi bardzo intensywny czas. Niebawem w domu Majdanów rozpoczną się przygotowania do...wigilii. Czemu tak wcześnie?!

Mówiła w rozmowie z Pudelkiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że jej rodzina jest spragniona tropików i słońca.

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?

W tym roku przyspieszamy święta. Już od początku grudnia będziemy mieli dekoracje świąteczne w domu. Wigilię będziemy obchodzić z naszą rodziną 14 grudnia, bo już 15 wsiadamy w samolot i wylatujemy na miesiąc do Azji, jeżeli nie zamkną świata. A patrząc na sytuację galopującą epidemiologiczną, nie zdziwiłabym się, gdyby tak się stało.