Małgorzata Rozenek-Majdan w zaskakującej stylizacji na planie Projektu Lady. Stylowo?

2021-09-27 19:26 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje na planie nowego sezonu Projektu Lady. To już szósta edycja prowadzona przez celebrytkę i szósta, podczas której wspiera ona uczestniczki w ich chęci metamorfozy. W programie widzowie mogą podglądać Małgosię w najróżniejszych stylizacjach. Tym razem znów zaskoczyła!

Małgorzata Rozenek-Majdan jako prowadząca oraz Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska jako mentorki to trzy panie, które od pierwszego sezonu Projektu Lady wspierają uczestniczki, które walczą o lepsze życie i status damy. Wszystkie trzy stanowią więc dla nich wzór, zarówno zachowania, jak i wyglądu. Panie możemy oglądać więc w najróżniejszych stylizacjach, które łączy jedno - klasa i elegancja. 

I o ile Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska są w tej kwestii zawsze nienaganne, o tyle Małgorzata Rozenek-Majdan pozwala sobie czasem na odrobinę szaleństwa i prezentuje się na planie w zaskakującym stroju. Tym razem nie było inaczej. 

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Małgorzata Rozenek-Majdan na planie Projektu Lady 6

Małgosia pochwaliła się jedną ze swoich najnowszych stylizacji z Projektu Lady 6 na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda wystąpiła w krótkiej, czarnej sukience z fantazyjnym wiązaniem w pasie od Łukasza Jemioła, jednak tym, co najbardziej zaskoczyło, były jej buty. Prowadząca Projekt Lady wybrała ciężkie, czarne glany sięgające do samych kolan. 

Taka odmiana elegancji zdecydowanie przypadła do gustu jej fanom i przyjaciołom, którzy nie szczędzili jej w komentarzach komplementów.

Wam też się podoba taki wizerunek damy? Zobaczcie zdjęcie!

NAJNOWSZE