Wystrojona Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje na planie Projekt Lady

2021-09-28 15:50 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan ma sporo zajęć na głowie. Jednym z nich jest rola prowadzącej program Projekt Lady. Właśnie trwa praca nad kolejnym sezonem. Celebrytka pokazuje fanom kulisy, przy okazji chwaląc się stylizacją. Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda bosko!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie może narzekać na brak zajęć. Gwiazda prowadzi własne firmy - cateringową oraz odzieżową. Wychowuje trzech synów, z których najmłodszy Henryk za zaledwie rok. Do tego prowadzi program Projekt Lady.

Prace nad nowym sezonem show trwają już od dawna. Zapracowana Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła jednak chwilę, by pochwalić się na Instagramie stylizacją.

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Wystrojona Małgorzata Rozenek-Majdan na planie Projekt Lady

Projekt Lady to show, które doczekało się szerokiego grona fanów. Po raz kolejny krnąbrne dziewczęta pod okiem mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz i dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej - przemienią się w damy.

W tej drodze wspiera je gospodyni programu, Małgorzata Rozenek-Majdan. Sama zachwyca dobrymi manierami, ale także... stylizacjami.

Działamy, nagrywamy, ogarniamy 💪😁 praca na tym planie @projekt.lady.tvn7 to zawsze ogromna radość😁 a praca z ludźmi z @goldenmediapolska to przywilej i lekcja zawodu 😘

Napisała pod zdjęciem z planu Projektu Lady Małgorzata Rozenek-Majdan.

Ta stylizacja skradła serca jej obserwatorek!

- Sukienka przepiękna 🔥

- Obledna stylowka!

- Piękna stylizacja, pozdrowienia 😍

- Piękna kobieta i stylizacja 👍👌😘

Zachwycają się fani.

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?
NAJNOWSZE