Małgorzata Rozenek-Majdan ubrana jak uczestniczki Projektu Lady! Te podkolanówki...

2021-09-20 20:09 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan już po raz szósty została opiekunką uczestniczek Projektu Lady, po raz pierwszy jednak... upodobniła się do nich! Gwiazda pokazała się na Instagramie w zaskakującej stylizacji w stylu, w jakim dotąd mogliśmy widywać wyłącznie jej podopieczne. Jak Wam się podoba w takiej kreacji?

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu sezonów jest dla uczestniczek Projektu Lady prawdziwym wzorem. Gwiazda wspiera swoją obecnością kolejne dziewczyny, które przyszły do programu, by zmienić swoje życie, nauczyć się dobrych manier i zmienić swój styl życia. Wspierają je w tym nie tylko mentorki, ale i Małgosia, która dla wielu z nich jest kwintesencją kobiety sukcesu i stylu. 

Właśnie trwają zdjęcia do szóstego sezonu Projektu Lady. Program tym razem powstaje w Pałacu Ojrzanów, a prowadzącą niezmiennie jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda dotąd dała się poznać w programie za swoje eleganckie i kobiece stylizacje, tym bardziej więc zadziwiła jej najnowsza kreacja. 

Shanguy - gwiazdy ESKA Live w szczerym wywiadzie

Małgorzata Rozenek-Majdan jak uczestniczka Projektu Lady

Na nowym zdjęciu na Instagramie, które zostało zrobione na planie Projektu Lady, Małgorzata Rozenek-Majdan zapozowała w grzecznym żakiecie i podkolanówkach, charakterystycznych dla uczestniczek programu. Tak grzeczną wersję samej siebie gwiazda podsumowała w żartobliwych słowach:

Kiedy Projekt Lady wejdzie za mocno 😂

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE