Małgorzata Rozenek-Majdan ostro o zakazie aborcji: "katotalibowie, mentalni hejterzy"

2020-10-23 15:45 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: VIPHOTO/East News Małgorzata Rozenek-Majdan

Emocje po wczorajszym wyroku Trybunału Konstytucyjnego jeszcze nie opadły i pewnie długo tego nie zrobią. Kolejne gwiazdy zabierają głos w sprawie zakazu aborcji. Małgorzata Rozenek-Majdan nieźle się wkurzyła! W ostrych słowach zwróciła się do Jarosława Kaczyńskiego.

Małgorzata Rozenek-Majdan wyraziła to, o myślą tysiące kobiet w całej Polsce. Wczorajszy wyrok Trybunału Konstytucyjnego wywołał ogromne. Sędziowie zdecydowali, że obowiązujący od 1993 roku zapis pozwalający na przeprowadzenie aborcji w przypadku gdy płód ma poważną wadę lub jest śmiertlenie chory, jest nielegalny. W praktyce oznacza to zakaz aborcji w Polsce. Ten wyrok naraża życie i zdrowie kobiet, dlatego kolejne gwiazdy zabierają głos i głośno okazują swój sprzeciw.

ESKA XD #007

Małgorzata Rozenek-Majdan jest na kwarantannie

Małgorzata Rozenek-Majdan jest teraz w trudnej sytuacji. Radosław Majdan ma Koronawirusa i jest w szpitalu. Mama gwiazdy jest chora. Natomiast Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z trójką dzieci przebywa na kwarantannie.

Wszyscy razem od niedzieli jesteśmy na kwarantannie. Szczerze mówiąc nie wiem, do kiedy, bo Sanepid do tej pory nie odezwał się do nas i po prostu nie mam siły oraz cierpliwości na konwenanse.

Zaczęła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Później gwiazda odniosła się do wczorajszego wyroku TK

Małgorzata Rozenek-Majdan ostro o zakazie aborcji

Gwiazda dodała zdjęcie, na którym pozuje z rękami złożonymi jak pistolet. Na jej sukience jest zdjęcie Radosława Majdana. Jednak najważniejszy jest napis na zdjęciu. Małgorzata Rozenek-Majdan zwróciła się do Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosławie Kaczyński jedyną c*** którą możesz zarządzać, jest Andrzej Duda

Później Małgorzata Rozenek-Majdan napisała, co sądzi o zakazie aborcji.

skazywanie kobiety na donoszenie i rodzenie nieodwracalnie chorych dzieci, które po porodzie czeka tylko pełna męczarni egzystencja i bardzo bolesna śmierć, jest nieludzkie. Tak jak wczorajsza decyzja TK.PIS JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobietKiedyś Was rozliczymy 💪

Pisała wkurzona Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na końcu gwiazda zwróciła się do zwolenników zakazu aborcji.

I tak katotalibowie, fanatyczni wyborcy PIS, mentalni hejterzy, mizogini i inni... Możecie tu wyrzygiwać swój hejt, Wasze frustracje i Waszą głupotę. Mam to w d... 🤷‍♀️ Od lat codziennie mierzę się z hejtem i radzę sobie z nim całkiem dobrze. Zobaczymy, jak Wy będziecie sobie radzić już niedługo z utratą władzy 💁‍♀️

Na końcu Małgorzata Rozenek-Majdan przypomniała, że wahadło mocno wychylone w prawo za jakiś czas proporcjonalnie mocno wybije w lewo!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Mam chorego męża w szpitalu, chorą mamę, której nie mogę odwiedzić, przestraszone starsze dzieci w domu i 4 miesięczne niemowlę, które potrzebuje spokojnej mamy. Wszyscy razem od niedzieli jesteśmy na kwarantannie. Szczerze mówiąc nie wiem, do kiedy, bo Sanepid do tej pory nie odezwał się do nas i po prostu nie mam siły oraz cierpliwości na konwenanse. To, co wydarzyło się wczoraj, jest naturalną konsekwencją tego, co działo się już wcześniej. Cofnięcie refundacji In vitro był jednym z przygotowawczych kroków. Kiedy PIS przeprowadzał zamach na Trybunał Konstytucyjny, wielu z Was myślało: „to mnie nie dotyczy”. Wczoraj zobaczyliśmy, że dotyczy. Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie. Ponad 70% Polaków jest za aborcją w tym przypadku. Słusznie rozumując, że skazywanie kobiety na donoszenie i rodzenie nieodwracalnie chorych dzieci, które po porodzie czeka tylko pełna męczarni egzystencja i bardzo bolesna śmierć, jest nieludzkie. Tak jak wczorajsza decyzja TK. PIS JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobiet Kiedyś Was rozliczymy 💪 Ogólnopolski Strajk Kobiet Dziś 23.10.2020 Godzina 19.00 Warszawa ul.Mickiewicza 49. #powiedzkomuś I tak katotalibowie, fanatyczni wyborcy PIS, mentalni hejterzy, mizogini i inni... Możecie tu wyrzygiwać swój hejt, Wasze frustracje i Waszą głupotę. Mam to w d... 🤷‍♀️ Od lat codziennie mierzę się z hejtem i radzę sobie z nim całkiem dobrze. Zobaczymy, jak Wy będziecie sobie radzić już niedługo z utratą władzy 💁‍♀️ I pamiętajcie: wahadło mocno wychylone w prawo za jakiś czas proporcjonalnie mocno wybije w lewo! Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)
NAJNOWSZE