Małgorzata Rozenek

i

Autor: WBF Internauci zarzucają Małgorzacie Rozenek kopiowanie popularnych marek odzieżowych

Małgorzata Rozenek kopiuje inne marki? "Nie boi się pani procesów, ośmieszenia, zarzutów..."

2022-05-11 16:36

Małgorata Rozenek w zeszłym roku wystartowała ze swoją marką odzieżową, a ubrania cieszą się dużą popularnością wśród konsumentek. Jednak niektóre z osób śledzących kolekcje Małgosi, nie odnoszą się pozytywnie na temat dostępnego asortymentu.

Małgorzata Rozenek wiele lat temu związała się z telewizyjną stacją TVN, a jej popularność zaczęła rozwijać się przy okazji programu „Perfekcyjna Pani Domu”, gdzie instruowała Polki na temat sprzątania oraz prowadzenia domu. Sukces, z co za tym idzie, pieniądze, pozwoliły celebrytce zainwestować w inne biznesy, m. in. w stworzenie własnej marki odzieżowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek przesadziła z medycyną estetyczną? Odpowiedziała fanom jasno i dosadnie

Internauci nie mają zaufania do marki Małgosi Rozenek: „Pani nie tworzy, a kopiuje”

Małgosi zależało na tym, aby zachować spójność, tak aby wszystkie elementy garderoby z różnych kolekcji pasowały do siebie. Kolory są więc stonowane i często zachowane w pastelowej palecie barw. Kroje natomiast to autorskie projekty firmy. Klientki mają jednak co do tego pewne wątpliwości.  Niektóre z internautek zarzucają Małgosi kopiowanie popularnych marek.

Projekty w pani firmie to kopie rzeczy poważnych firm. Nie boi się pani procesów, ośmieszenia, zarzutów, że brak pani szacunku do odbiorców? – napisała jedna z internautek

Kopia sukienki z Mosquito – dodała inna.

Mam wrażenie, że Pani nie tworzy, a kopiuje – czytamy na portalu „Onet Moda”.

Niektórym osobom nie podoba się takie podejście do tworzenia autorskich rzeczy i otwarcie przyznają, że skoro nie różnią się prawie niczym od tych w sieciówkach, wolą kupować w galeriach, nie wydając przy okazji fortuny na nowe ubrania. Celebrytka nie odniosła się do zarzutów, choć zapewne miałaby jakieś przekonujące wytłumaczenie.

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3