Małgorzata Rozenek gotowa na poród! Radosław Majdan przygotował auto na powrót ze szpitala

2020-06-01 19:54 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z niecierpliwością oczekują momentu, w którym rozpocznie się akcja porodowa. Celebrytka, która właśnie skończyła 42 lata, niebawem powita na świecie swojego trzeciego synka. Tymczasem Radek Majdan postanowił niczego nie pozostawiać przypadkowi i już przygotował fotelik samochodowy dla maluszka!

Małgorzata Rozenek-Majdan właśnie skończyła 42 lata. Wielu fanów było przekonanych, że to właśnie tę wyjątkową datę, 1 czerwca 2020, celebrytka wybrała sobie na poród. Nie jest tajemnicą, że gwiazda urodzi synka poprzez cesarskie cięcie, więc teoretycznie ustalenie sobie terminu z góry byłoby możliwe.

W jednym z komentarzy na Instagramie Małgosia Rozenek-Majdan wyjaśniła jednak, że nie ustaliła daty porodu, bo zdaniem lekarzy najlepiej jest poczekać z zabiegiem na rozpoczęcie akcji porodowej. Dodała też, że nie chciałaby, by jej synek przyszedł na świat w jej urodziny, które są jednocześnie Dniem Dziecka.

Oczekiwanie na poród Małgorzaty Rozenek...

Niektórzy fani snuli nawet teorie spiskowe, jakoby Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła już w tajemnicy przed fanami. Wątpliwości rozwiały nowe zdjęcia na jej Instagramie.

Nie ulega wątpliwości, że poród Małgorzaty Rozenek-Majdan nastapi lada dzień. Świadczy o tym choćby fakt, że w domu Majdanów pojawił się własnie fotelik samochodowy dla maluszka. Okazuje się bowiem, że choć pokoik synka Majdanów jest już gotowy na jego pojawienie się od jakiegoś czasu, nosidełko do auta dotarło do przyszłych rodziców właśnie w urodziny Małgosi!

Małgorzata Rozenek-Majdan tuż przed narodzinami trzeciego dziecka odchodzi swoje 42. urodziny. Dlatego też od samego rana pod jej domem pojawia się kurier za kurierem. Były kwiaty, balony, a także nosidełko dla nowego członka rodziny. Szczęśliwy Radosław Majdan od razu postanowił sprawdzić, jak będzie ono wyglądało w ich samochodzie.

- - czytamy na stronie Fakt.pl, gdzie zostały opublikowane zdjęcia paparazzi. A na nich widać, jak Radek Majdan odbiera fotelik od kuriera i od razu montuje go w aucie, by przymierzyć i sprawdzić, czy wszystko jest ok. Następnie zabiera nosidło ze sobą do domu.

Wielkie odliczanie trwa...

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE