Małgorzata Kożuchowska wypoczywa na Malediwach. Cena za noc ZWALA Z NÓG

2021-10-22 18:59 es
Małgorzata Kożuchowska
Autor: WBF

Małgorzata Kożuchowska postanowiła się zregenerować. W Polsce pogoda nie rozpieszcza, więc aktorka obrała egzotyczny kierunek z dala od kraju i poleciała na Malediwy. Białe plaże, nocleg na wodzie i mnóstwo luksusów. Ile to wszystko kosztuje? Małgorzata Kożuchowska za wakacje zapłaciła krocie!

Małgorzata Kożuchowska funkcjonuje w show-biznesie od lat. Widzowie pokochali jej grę w popularnych serialach. Najpierw M jak miłość, a później Rodzinka.pl. Warto pamiętać, że aktorka spełnia się również na dekach teatru oraz ma na koncie liczne kampanie reklamowe.

Nic dziwnego, że Małgorzata Kożuchowska postanowiła odpocząć. W Polsce pogoda nie zachęca do wakacji w kraju, więc obrała egzotyczny kierunek.

Od kilku dni Małgorzata Kożuchowska raczy obserwatorów zdjęciami z... Malediwów! Widoki są tak piękne, że możemy jedynie pozazdrościć. Tabloid dotarł do ceny, jaką trzeba za ten luksus zapłacić. Zarobków, które pozwalają na takie wakacje, również zazdrościmy!

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Ile Małgorzata Kożuchowska zapłaciła za luksusowe wakacje?

Aktorka publikuje na Instagramie sporo zdjęć z rajskich wakacji. Malediwy to przepiękny kierunek! Białe plaże, nocleg na wodzie, własne wejście do błękitnej wody no i słońce nieograniczane nawet chmurkami!

To wszystko wygląda bardzo pięknie, więc musi swoje kosztować... Ile Małgorzata Kożuchowska zapłaciła za luksusowe wakacje? Super Express spróbował to ustalić. Według tabloidu jedna noc w boskim hotelu na wodzie to koszt około 20 tysięcy!

Małgorzata Kożuchowska umie ciężko pracować, ale kiedy chodzi o odpoczynek - również nie oszczędza!

NAJNOWSZE