Maja Sablewska

i

Autor: AKPA Maja Sablewska poprowadzi nowy program telewizyjny

Maja Sablewska poprowadzi nowy program telewizyjny. W Anglii jest on HITEM

2022-09-22 15:38

Maja Sablewska wraca na ekrany telewizorów. Już na początku października zobaczymy celebrytkę na antenie Polsat Cafe, gdzie wcieli się w rolę prowadzącej zupełnie nowy program, który w Anglii okazał się ogromnym HITEM. Maja nie ukrywa, że jest podekscytowana nowym wyzwaniem.

Maja Sablewska to kobieta, która żadnej pracy się nie boi. Zaczynała od pracy opiekunki dla dzieci, zajmując się lata temu pociechami Natalii Kukulskie. Jej marzeniem była jednak praca z znanymi osobistościami, ale w nieco innym charakterze. Dopięła swego i została menedżerką gwiazd. Zajmowała się sprawami zawodowymi Dody, Mariny Łuczenko, Toli Szlagowskiej czy Edyty Górniak. Po latach życia w cieniu gwiazd, wywalczyła sobie u producentów stacji TVN, fotel jurorski w programie X-Factor.

Okazało się również, że Maja uwielbia bawić się modą, która jest jest prawdziwą pasją. Będąc u szczytu rozpoznawalności poprowadziła format Sablewskiej sposób na modę, w którym dokonywała metamorfoz uczestniczek, które zgłosiły się do programu.

Maja Sablewska znowu pomoże Polkom

Po wielu latach pracy w stacji TVN, Maja postanowiła przyjąć propozycję poprowadzenia w Polsat Cafe programu 10 lat mniej w 10 dni, którego brytyjską wersję można oglądać na BBC Lifestyle. Program polega na wykonaniu spektakularnych metamorfoz uczestniczek bez operacji plastycznych, a wszystko pod czujnym okiem Sablewskiej.

Czy w 10 dni można odmłodnieć o 10 lat? Jak to zrobić? Tego zadania podejmie się ekipa trzech fantastycznych specjalistów od poprawy wizerunku: Maja Sablewska - doradczyni wizerunkowa i menadżerka muzyczna, Emma Kiworkowa - stomatolożka i ortodontka oraz Marcin Ambroziak - dermatolog, właściciel kliniki medycyny estetycznej. W ich ręce oddadzą się uczestniczki programu a metamorfozom będą towarzyszyły ogromne emocje: obawy, wzruszenie i wreszcie radość. Ale 10 lat młodsza w 10 dni to nie tylko zmiana wizerunku - w programie poznajemy historie życia fantastycznych kobiet, które nie tylko zmieniają się zewnętrznie, ale też wewnętrznie - zyskują pewność siebie, siłę i uczą się doceniać, to, co mają i jak żyją - czytamy na stronie "Telemagazynu".

Maja Sablewska nie kryje ogromnej ekscytacji faktem, że znowu pojawi się na wizji i to z kolejną misją, w której być może odmieni życie niejednej kobiety.

Widziałam już pierwsze efekty programu, który zrobiliśmy i jestem bardzo zadowolona. To jest program na licencji brytyjskiej, po raz pierwszy w Polsce. Poza tym, że prowadzę te program, to też jestem odpowiedzialna za metamorfozy, a to najbardziej lubię robić. To jest format, który z góry nadaje pewien charaktery i zasady, których musimy się trzymać. Oczywiście, polskie realia są nieco inne, w związku z tym musieliśmy go dostosować do polskich kobiet, ale to się udało. Mam wrażenie, że zrobiliśmy coś dobrego, coś pożytecznego, coś, co jest potrzebne teraz w telewizji, a co do reszty, to chciałabym, żeby ten program obronił się sam. Robiąc ten program poczułam się potrzebna - wyznała gwiazda w rozmowie z "Pomponikiem"

Pierwszy odcinek już 6 października 2022 o godz. 21:00 na Polsat Cafe.

Eska - Legendia