Maja Sablewska

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Maja Sablewska podpadła Polakom. "Nie mają dobrego stylu"

2024-04-08 11:10

Maja Sablewska to znana prowadząca, która na co dzień zajmuje się modą. Tym razem pod jej lupę stylistki wpadli Polacy. Trzeba przyznać, że nie zostawiła na rodakach suchej nitki. Jest aż tak źle? Co powinniśmy zmienić?

Maja Sablewska zaistniałą w show-biznesie jako menadżerka gwiazd. Związana była z Dodą, Edytą Górniak czy Mariną Łuczenko. Od 2013 roku prowadziła program "Sablewskiej sposób na modę". Od tamtej pory zajmuje się modą i chętnie przeprowadza metamorfozy Polaków. W ostatnim wywiadzie skrytykowała gusta Polek i Polaków. Trzeba przyznać, że nie gryzła się w język.

Maja Sablewska wspomina pracę z Dodą. Szczere słowa po latach milczenia

Maja Sablewska o marnym guście Polaków

Maja Sablewska to ekspertka w dziedzinie wizerunku i stylu. Tym razem postanowiła wypowiedzieć się na temat Polaków. Wszystko wskazuje na to, że wiele musimy się jeszcze nauczyć. W ostatnim wywiadzie dla "Jastrząb Post" podkreśliła, że Polacy nie mają dobrego stylu: "Nie mają dobrego stylu ani jeśli chodzi o ubieranie się, ani jeśli chodzi o komunikowanie się. I tyle. Nie mówię, że wszyscy, bo jest bardzo duża grupa ludzi, która zmienia ten stereotyp. Ale jednak jesteśmy kojarzeni z tym smutniejszym narodem" - powiedziała Sablewska. Co więc powinniśmy zrobić? "Żebyśmy lepiej wyglądali, powinniśmy zacząć od tego, jak się czujemy. Czyli powinniśmy popracować nad swoim samopoczuciem, wnętrzem (...). Bądźmy dla siebie mili. Ja zawsze jak widzę fajnie ubraną osobę, to jej to mówię. Jak widzę kogoś w dobrym nastroju, to się uśmiecham. Staram się nie wprowadzać negatywu w życie, bo i tak jest szaro, buro" - odparła. Wszystko wskazuje na to, że jest jeszcze dla nas szansa, by zmienić się w wesoły i kolorowy, pełen modnych wzorów naród.

Maja Sablewska kiedyś. Tak wyglądała, gdy pracowała z Dodą. Ale zmiana!

Maja Krystyna Sablewska to polska menadżerka muzyczna, modelka i celebrytka. Urodziła się 5 kwietnia w 1980 roku w Sosnowcu. Od 2011 roku jest związana z muzykiem jazzowym - Wojtkiem Mazolewskim.

Maja Sablewska weźmie dział w "Tańcu z gwiazdami"? Jest odpowiedź celebrytki

Maja Sablewska u Jaruzelskiej o FALI HEJTU: „PRZEŻYŁAM TO…”