Maja Sablewska

i

Autor: AKPA

metamorfozy gwiazd

Maja Sablewska kiedyś. Tak wyglądała, gdy pracowała z Dodą. Ale zmiana!

2023-10-03 13:35

Maja Sablewska działa w show-biznesie od wielu lat. Zanim otrzymała własne programy w TV i na dobre zajęła się metamorfozami, była menadżerką polskich gwiazd, między innymi Dody. Przeglądając stare zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że to naprawdę ona. Maja Sablewska to dziś synonim piękna, klasy i gustu.

Maja Sablewska to dziś jedna z najpopularniejszych stylistek w naszym kraju. Na samym Instagramie śledzi ją blisko pół miliona osób, a metamorfozy, których dokonywano na uczestniczkach prowadzonego przez nią formatu "10 lat młodsza w 10 dni", były szeroko komentowane w sieci, tak samo, jak ta, którą na przestrzeni lat przeszła sama jego gospodyni. Jeszcze kilkanaście lat temu Maja Sablewska zajmowała się show-biznesem od kulis, a konkretniej pracowała nad wizerunkiem gwiazd polskiej sceny muzycznej. W 2001 roku została asystentką Katarzyny Kanclerz, a w 2003 roku widzowie mogli ją oglądać w kultowym już reality-show Michała Wiśniewskiego "Jestem jaki jestem". Przełomem dla kariery Mai Sablewskiej okazało się podjęcie współpracy z Dodą. Wokalistka i stylistka tworzyły wybuchowy duet, a o ich pomysłach rozpisywały się media w całej Polsce. 

Mówiłam zawsze Majce, że musimy myśleć o tym, co będzie za 2, 3 czy 4 lata - mówiła kiedyś Doda w wywiadzie dla Pudelka.

Po przerwaniu współpracy obie panie przez lata pozostawały w konflikcie. Na szczęście udało im się pogodzić, czego efektem był gościnna występ Mai w "Doda. Dream Show". Pamiętacie, jak Sablewska wyglądała za czasów współpracy z Dodą?

Zobacz: Maja Sablewska wspomina pracę z Dodą. Szczere słowa po latach milczenia

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Maja Sablewska kiedyś

Maja Sablewska ma dystans do swoich starych zdjęć. Stylistce i menadżerce zdarza się zamieszczać w sieci archiwalne fotografie, by pokazać, że dzięki ciężkiej pracy i rozwijaniu swoich pasji można osiągnąć wymarzony wygląd. Przypomnijcie sobie, jak Maja Sablewska wyglądała w czasach, gdy zajmowała się karierą Dody. To był wyjątkowy czas w jej życiu zawodowym.