Maja Hyży jako Amy Winehouse w TTBZ

i

Autor: Splash News/EAST NEWS, WBF

Maja Hyży jako Amy Winehouse. Ten występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo przejdzie do historii

2021-04-22 10:39

To jeden z najlepszych występów w historii programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Maja Hyży zaszokowała publiczność i jurorów zjawiskową metamorfozą i pięknym wykonaniem hitu nieżyjącej brytyjskiej artystki Amy Winehouse. Maja zaśpiewała piosenkę "You know I’m no good". Jej głos, ruchy sceniczne i charakteryzacja wyniosły występ na prawdziwe wyżyny. Nic dziwnego, że Maja Hyży otrzymała po występie owacje na stojąco!

Przed nami już siódmy odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021. Musimy przyznać, że w tegorocznej edycji show uczestnicy mocno podnoszą poprzeczkę. Występy i metamorfozy z odcinka na odcinek wznoszą się na wyżyny. A jeśli myślicie, że przesadzamy, mamy dla Was kolejny przykład!

W najnowszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Maja Hyży wystąpiła jako Amy Winehouse. Polska piosenkarka wykonała jeden z największych hitów nieżyjącej już niestety wokalistki. Ze sceny TTBZ w piątek 23 kwietnia usłyszymy piosenkę "You know I’m no good".

Maja Hyży porwała widownię. Owacje na stojąco za utwór Amy Winehouse

Maja Hyży w roli Amy Winehouse sprawdziła się fenomenalnie. Głos, ruchy, mimika i charakteryzacja to wszystko złożyło się na stuprocentową Amy!

Byłaś całkowicie, nie w 100 a w 200% postacią, którą dzisiaj grałaś i w pełni nasze czteroosobowe brawa na stojąco Ci się należą. Coś fantastycznego! Bomba!

– podsumowała Katarzyna Skrzynecka.

Pozostali jurorzy nie mieli innego wyjścia, jak tylko zgodzić się z tą opinią.

Niezwykła uczta dzisiaj, i dla ucha i dla oka, bo to był świetny występ na każdym poziomie. Dziesięć punktów

– podsumował Kacper Kuszewski.

Prowadzący oraz jury zgodnie przyznali, że będzie to jeden z tych występów, który na pewno przejdzie do historii programu! My w pełni się z tą opinią zgadzamy i jesteśmy przekonani, że przyznacie rację. Poniżej znajdziecie próbkę możliwości Mai Hyży, a na cały występ zapraszamy do Polsatu.

Odcinek 7 programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobaczymy w piątek 23.04. o godzinie 20:05.

Maja Hyży jako Amy Winehouse. Za ten występ dostała owacje na stojąco!
Sonda
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - UCZESTNICY. Kto wygra?

Amy Winehouse to jedna z najbardziej ikonicznych brytyjskich artystek ostatnich lat. Obdarzona niezwykłym talentem wokalnym gwiazda zmagała się z licznymi problemami psychicznymi oraz nałogami. Kłopoty doprowadziły ją ostatecznie do śmierci. Amy Winehouse zmarła w wyniku zatrucia alkoholowego 23 lipca 2011 roku w Londynie. Miała 27 lat.