Maja Hyży dziękuje fanom za wsparcie. Uderzyła też w hejterów: Szczekajcie sobie dalej

2021-09-10 12:46 AM
Maja Hyży: dzieci, Instagram, partner, wiek, wzrost, dzieci wiek. Kim jest polska piosenkarka?
Autor: WBF Maja Hyży: dzieci, Instagram, partner, wiek, wzrost, dzieci wiek. Kim jest polska piosenkarka?

Maja Hyży na Instagramie opublikowała wzruszający wpis, w którym wyznała, że poroniła! Na wiadomość tą zareagowało mnóstwo osób, którzy nie tylko komentowali post, ale także wysyłali piosenkarce prywatne wiadomości. Za wszystkie teraz podziękowała.

Maja Hyży zszokowała wszystkich niezwykle wzruszającym wpisem na Instagramie. Przyznała, że straciła ciążę i szczegółowo opisała, co czuła, gdy dowiedziała się o niej, a następnie jak obecnie mierzy się z bólem.

Wiadomość artystki spotkała się z wielkim odzewem. Fani komentowali post i wysyłali Mai wiadomość prywatną. Za wszelkie słowa otuchy, piosenkarka podziękowała w obszernym poście, również wrzuconym na Instagram.

Dodatkowo uwadze Hyży nie umknęli hejterzy. Do nich również piosenkarka napisała parę słów:

A do wszystkich hejterów z fikcyjnych kont bądź ludzi, którzy zaglądają tu bądź mnie podglądają byle się tylko wyrzygać, mogę powiedzieć, że nic o mnie nie wiecie oprócz tego co sama powiem lub napiszę, więc jeśli macie problem z moją osobą, to nikt was tu nie zaprasza. I w swoich „złotych myślach” nie mylcie odwagi z odważnikiem. Pilnujcie swojego ogródka i szczekajcie sobie dalej. Klikam blokuj i znikacie 😊 

– pisała.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?
ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE