Magia Nagości odwołana! Polska premiera zagrożona?

2021-05-07 10:25 mm
Magia Nagości Polska - ZOOM TV
Autor: Magia Nagości Polska - ZOOM TV

Polska edycja programu Magia Nagości nie odbędzie się w zaplanowanym terminie! Stacja nie podaje na razie nowej daty premiery. Czy program zostanie całkowicie odwołany?

Już 14 maja miała się odbyć premiera polskiej edycji show Magia Nagości. Premiera pierwszego odcinka została jednak niespodziewanie ODWOŁANA! Co się stało? Czy producenci ugną się pod naciskami niektórych widzów i polska edycji Magii Nagości jednak nie będzie miała miejsca?

Show "Magia nagości. Polska" miał być najgorętszym i wzbudzającym największe emocje programem tej wiosny. Stacja Zoom TV odważyła się wyprodukować show, które wzbudza emocje w każdym z krajów, w których dotąd zagościł. Podczas kolejnych odcinków Magii Nagości uczestnicy wybierają swoją drugą połówkę na podstawie ich nagich ciał. W trakcie programu nie ma miejsca na wstyd - widzowie widzą na ekranie każdą część ciała kandydatów i kandydatek!

Czyżby formuła programu okazała się zbyt odważna dla polskiego widza?

Premiera "Magia nagości. Polska" odwołana

Polscy widzowie mogli już oglądać zagraniczne edycje "Magii nagości". Wszyscy fani show czekali jednak z niecierpliwością na pierwsze polski odcinek. Jego premiera została jednak właśnie odwołana!

Producenci wydali specjalny komunikat, w którym czytamy:

Jako nadawca kanału telewizyjnego Zoom TV podjęliśmy decyzję o odłożeniu w czasie premiery show randkowego „Magia nagości. Polska”, która zaplanowana była na antenie Zoom TV na dzień 14 maja br.

Program „Magia nagości. Polska” produkowany jest na formacie „Naked Attraction” pochodzącym z Wielkiej Brytanii. Polska jest jednym z pierwszych krajów, w których znaleźli się nadawcy chętni do produkcji show. Wcześniej rozbierany program randkowy mogli śledzić widzowie z Niemiec, Danii, Finlandii, Włoch i Rosji.

Niestety póki co stacja ZOOM TV nie podaje nowej daty premiery polskiej wersji Magii nagości. Jesteście rozczarowani?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE