Magdalena Stępień

i

Autor: Maciej Piórko/ TVN

Magdalena Stępień - wiek, dziecko, zarobki, Instagram. Co wiemy o gwieździe Top Model?

2022-02-07 15:57

Magdalena Stępień dała się poznać szerszemu gronu odbiorców za sprawą udziału w popularnym formacie Top Model. Dziś o modelce głośno jest głównie ze względu na jej rozstanie z popularnym piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem, z którym doczekała się syna. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące celebryki.

Magdalena Stępień - wiek, dziecko, zarobki, Instagram: oto najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę Google frazy dotyczące popularnej modelki. Jak już zdążyliśmy wspomnieć, Magdalena Stępień zyskała popularność, biorąc udział w piątej edycji uwielbianego przez widzów formatu Top Model. 24-letnia wówczas modelka odpadła tuż przed finałem razem z robiącą dziś karierę w telewizji Polsat Karoliną Gilon. O kobiecie z powrotem zrobiło się głośno, gdy związała się z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem, z którym doczekała się syna Oliwiera. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, a rozstanie mocno odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Prawdziwym ciosem dla młodej mamy było zdiagnozowanie u jej synka nowotworu. W sieci ruszyła nawet zbiórka, za pośrednictwem której Magdalena zbierała pieniądze na leczenie dziecka.

Magdalena Stępień - wiek

W sieci ciężko znaleźć informację na temat wieku modelki. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Magdalena Stępień miała 24 lata, gdy występowała w 5. edycji Top Model, którą emitowano w 2015 roku, w 2021 obchodziła swoje 30. urodziny.

Magdalena Stępień - dziecko

Oliwier - syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka przyszedł na świat w lipcu 2021 roku. Kilka dni temu modelka podzieliła się bardzo przykrą informacją. U jej półrocznego synka wykryto nowotwór wątroby. Aby zapewnić mu jak najszybsze leczenie, celebrytka uruchomiła w sieci zbiórkę, którą wsparła między innymi Anna Lewandowska.

Sonda
Czy lubisz Jakuba Rzeźniczaka?

Magdalena Stępień - rozstanie

Magdalena i Jakub rozstali się, gdy modelka była w 8. miesiącu ciąży. Kobieta bardzo ciężko zniosła rozstanie oraz fakt, że ojciec, według jej relacji, nie wykazywał bardzo dużego zainteresowania narodzinami swojego dziecka.

Magdalena Stępień - Instagram

Po ciężkim dla niej okresie celebrytka zniknęła z mediów społecznościowych. Choroba synka sprawiła, że Magdalena Stępień wróciła na Instagrama, by poprosić o pomoc w zebraniu funduszy na kosztowne leczenie.

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE