Magdalena Pyznar - kim jest? Szokowała w Warsaw Shore, teraz pisze książki!

i

Autor: Magdalena Pyznar Magdalena Pyznar - kim jest? Szokowała w Warsaw Shore, teraz pisze książki!

Magdalena Pyznar - kim jest? Szokowała w Warsaw Shore, teraz pisze wciągające książki!

2023-04-01 14:09

Kilka lat temu, prawdziwym hitem popkultury był emitowany w MTV program Warsaw Shore. Produkcja w sposób bezkompromisowy pokazywała, jak bawią się i żyją młodzi, spragnieni sławy ludzie. Obok Wojtka Goli czy Trybsona, jedną z bardziej popularnych uczestniczek była Magda Pyznar.

Kim jest Magda Pyznar? Nazwać niektóre wybryki Magdy mianem kontrowersyjnych, to jak nie powiedzieć nic. Imprezy do białego rana, przelotne romanse, ocean alkoholu. To jeszcze kilka lat temu było jej naturalne środowisko. Co działo się z uczestniczką po zakończeniu programu? Pyznar porzuciła imprezowy tryb życia. Powróciła do swojej pasji z dzieciństwa jaką jest taniec. Zaczęła interesować się zdrowym stylem życia, czego efektem jest wydany e-book jej autorstwa pt. Kuchnia Magdy, czyli jak szybko przygotować zdrowy posiłek.

Fame MMA 18 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Magdalena Pyznar - kim jest i co dziś robi?

Magda ustatkowała się również w życiu prywatnym. Założyła rodzinę, od 2019 roku jest szczęśliwą mamą małej Zuzi. Wraz z rodziną wyprowadziła się z Polski i obecnie cieszy się urokami życia w słonecznym Alicante, które ulokowane jest na południu Hiszpanii. Pyznar jest autorką dwóch powieści sensacyjnych pt. "60" oraz "Sankcja". Książki cieszyły się taką popularnością, że autorka zapowiedziała kontynuację swojej pracy twórczej.

Blanka przed Eurowizją śpiewa TYLKO swojej rodzinie. Wskazała powód

Magdalena pomimo ustatkowania się nadal pozostaje bardzo wyrazistą postacią. Jej konto na Instagramie z uwagą śledzi niemal ćwierć miliona użytkowników. Fani bardzo cenią jej normalny, szczery przekaz. Była imprezowiczka z Warszawy nie gryzie się w język i odważnie komentuje bieżące wydarzenia. Ostatnio doceniono jej decyzję o zerwaniu współpracy z budzącą coraz większe kontrowersje znaną marką.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE