Magda Mołek to kwintesencja elegancji. Jej Instagram jest bardzo kobiecy

2021-05-02 17:51 kp

Magda Mołek od lat uchodzi za jedną z najbardziej eleganckich polskich gwiazd telewizji. Dziennikarka i prezenterka ma w sobie klasę, jakiej zazdrości jej wiele kobiet. Fanki natomiast podziwiają ją na jej profilu na Instagramie i chętnie czerpią inspiracje z jej stylu. Zobaczcie, czym się charakteryzuje!

Magda Mołek ma za sobą lata doświadczenia pracy w telewizji i podczas najróżniejszych wydarzeń. Gale prowadzone przez nią zyskują na prestiżu, a widzowie z przyjemnością oglądają na ekranach jej klasę i elegancję.

Dziennikarka od dawna już skupia się jednak przede wszystkim na własnym kanale na Youtube, na którym w znanej już jej fanom konwencji prowadzi rozmowy z zaproszonymi przez siebie gośćmi, których uważa za interesujących i wartych uwagi. Magda Mołek aktywnie prowadzi też swój profil na Instagramie, obecnie obserwowany przez ponad 410 tysięcy osób.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Magda Mołek na Instagramie

To właśnie na Instagramie Magda Mołek pozwala sobie na ujawnienie odrobiny prywatności. Dziennikarka pokazuje fanom, jak spędza dzień, co robi w pracy lub też po prostu dzieli się nowym i stylizacjami. Wszystko konsekwentnie utrzymane jest jednak w jej stylu – na profilu dominują kolory stonowane i naturalne. Tak, jak w jej stylizacjach. Magda Mołek lubi wygodne ubrania z naturalnych materiałów, a w jej szafie zdecydowanie dominują biel i beż. Prezenterka wybiera też delikatną biżuterię, która jedynie podkreśla jej styl.

Zainspirujcie się jej stylem!

NAJNOWSZE