Magda Gessler tańczy i rozkręca nowy challenge! Oto najlepsze wykonania fanów [GALERIA]

2019-08-10 9:00

Magda Gessler challenge to absolutna bomba! Tańcząca Magda Gessler podbiła serca internautów. Sprawdź, jak naśladują ją fani!

Magda Gessler to niekwestionowana królowa. Jej Zakon Miłości to ewidentnie najzabawniejsze miejsce w całych internetach! Wpisy Magdy Gessler na instagramie śledzi już 760 tysięcy osób. Nic więc dziwnego, że wszystko, co robi Magda Gessler, szybko staje się popularne. Najnowszym hitem jest filmik, na którym Magda Gessler... tańczy!

Magda Gessler tańczy

Magda Gessler wraz z najbliższymi przebywa obecnie w Kanadzie. Wakacje i czas z rodziną ewidentnie służą restauratorce. Świadczy o tym opublikowany kilka dni temu filmik. Widzimy na nim, jak Magda Gessler tańczy. Razem z nią wywijają jej córka, Lara Gessler oraz partner, Waldemar Kozerawski.

Kiedy internauci zobaczyli, jak Magda Gessler tańczy, po prostu oszaleli. I tak rozpoczął się nowy challenge...

Magda Gessler challenge

Nie trzeba było długo czekać na roztańczonych internautów, którzy poszli w ślady swojej idolki. Tańcząca Magda Gessler zainspirowała naprawdę mnóstwo ludzi. Wszyscy tańczą, nagrywają to i rzucają na instagram.

Magda Gessler challenge to po prostu hit! W naszej galerii znajdziecie roztańczonych fanów Magdy Gessler. Kto Waszym zdaniem najlepiej oddał kocie ruchy restauratorki?

NAJNOWSZE