Magda Gessler na planie Kuchennych rewolucji

i

Autor: Fot. Natalia Dobryszycka / East News

Magda Gessler pokazała się bez makijażu. Fani są zachwyceni jej naturalnym wyglądem!

2022-04-20 12:11

Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Burza loków, kolorowe ubrania i wyrazisty makijaż stały się jej symbolami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych popularna restauratorka pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje bez makijażu. Fani są zachwyceni jej naturalnym wyglądem!

Magda Gessler bez makijażu to jedno z najchętniej wpisywanych haseł w kontekście gospodyni programu Kuchenne rewolucje. Internauci często zastanawiają się, jak charyzmatyczna restauratorka, którą w telewizji zawsze możemy oglądać nienagannie ubraną i umalowaną, prezentuje się w naturalnym wydaniu. Najnowszy post gwiazdy rozwiewa wszelkie wątpliwości. Magda Gessler, której media społecznościowe obserwują miliony użytkowników, jest osobą bardzo ciekawą świata, co potwierdzają jej dzieci. Z okazji świąt wielkanocnych prowadząca show Kuchenne rewolucje udała się na zasłużony odpoczynek do Meksyku. Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego rodzinnego wypadu. Jedno z nich szczególnie mocno zwróciło uwagę internautów. Magda Gessler pozuje bowiem na nim bez makijażu.

Zobacz też: Magda Gessler pokazała, jak wyglądał u niej stół wielkanocny. TYLE jedzenia jeszcze nie widzieliście

Sonda
Obserwujesz Magdę Gessler?

Magda Gessler bez makijażu 

Takich widoków Magdzie Gessler może pozazdrościć każdy. Restauratorka zażywa słonecznych kąpieli w Meksyku i chętnie chwali się tym faktem w mediach społecznościowych. Podczas urlopu stawia na naturalność i daje odpocząć skórze od kosmetyków. Fani są zachwyceni! Zobaczcie, jak Magda Gessler wygląda bez makijażu. Prawda, że świeżo i pięknie?

Wiktor Dyduła nie zwalnia tempa. Finalista The Voice of Poland o planach na przyszłość