Magda Gessler NIE POCHWALA otwierania restauracji mimo zakazu! Co mówi gwiazda?

2021-01-16 20:44 RD
Magda Gessler w 2020 roku
Autor: WBF Magda Gessler w 2020 roku

Jedna z restauracji sygnowana nazwiskiem Magdy Gessler ogłosiła, że - mimo obostrzeń - otwiera się dla gości. Gwiazda postanowiła skomentować całą sytuację w swoich mediach społecznościowych. Co mówi popularna restauratorka? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Od dłuższego czasu - w związku z koronawirusem - restauracje w Polsce pozostają zamknięte. Mogą one realizować tylko zamówienia na wynos lub z dowozem. Część właścicieli lokali jednak nie zgadza się jednak z decyzjami rządu i planuje otworzyć się dla gości. Jest grupa, która ich popiera, a także ta, która twierdzi, że to skrajna nieodpowiedzialność. Głos w tej sprawie zabrała między innymi jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce, czyli Magda Gessler. 

ESKA XD #014

Gwiazda skomentowała nietypową sytuację. Restauracja sygnowana jej nazwiskiem poinformowała bowiem swoich fanów na Facebooku, że otwierają się. Magda Gessler zaznaczyła, że nie ma z tym nic wspólnego i nie popiera takich działań. 

Ja jako Magda Gessler dowiedziałam się o tej decyzji  od mojego męża z Toronto. Nikt mnie nie pytał o moją opinię w temacie otwierania restauracji (…) To jest duza restauracja ma ponad 300 miejsc siedzących  ze wsględu na zagrożenie epidemiologiczne ja się pod tym nie podpisuje !Ta  opinia dotyczy moich restauracji  i tych które sa oznaczone moim nazwiskiem !!! Każdy restaurator jest właścicielem swoich koncepcji na restauracje i na życie  . Każdy niech działa według własnego sumienia i potrzeb 

napisała Magda Gessler na swoim profilu na Facebooku. 

NAJNOWSZE