Magda Gessler zaliczyła wpadkę w Kuchennych rewolucjach. Zareagowała niezłym bluzgiem

2021-04-01 12:45 kp
Magda Gessler
Autor: TVN Magda Gessler

Magda Gessler już od ponad 1- lat jest twarzą Kuchennych rewolucji z którymi udało jej się wyprowadzić wiele restauracji w Polsce. Przez lata restauratorka obyła się z kamerą, jednak wciąż nawet jej zdarzają się podczas nagrania pomyłki. Jedną z wpadek pokazała teraz na swoim Instagramie. Najbardziej zadziwia jednak jej reakcja!

Fani Magdy Gessler kochają ją nie tylko za jej kulinarny talent, ale i dystans do siebie i niebanalny charakter. Przez lata spotkań z restauratorami na planie Kuchennych rewolucji Magda Gessler pokazała, że potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji - wobec osobistych dramatów ma serce i dobrą radę, a wobec lenistwa i pójścia na łatwiznę, kilka gorzkich słów.

Restauratorka nie hamuje się przy tym z używaniem mocnych słów. Jeśli ponoszą ją emocje i musi je wyrazić - klnie jak szewc :) Tym razem zaliczyła wpadkę na planie Kuchennych rewolucji, gdy nagrywała jedno ze swoich wejść do restauracji.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Magda Gessler też się myli

Magda Gessler pokazała na swoim Instagramie zabawne video, na którym możemy zobaczyć, że nawet ona musi czasem powtarzać ujęcia. Podczas nagrywania sceny wejścia do restauracji gwiazda pomyliła tekst i... rzuciła bluzgiem!

Dookoła pachnie pyszną, polską, grillowaną kiełbasą... ch***

Takiego komentarza operator kamery chyba nie mógł się spodziewać :)

Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE