Magda Gessler pozuje z papierosem i... ostrzega przed paleniem! "Kusząca prowokacja"

2021-03-22 8:48 kp
Magda Gessler
Autor: Robert Stachnik

Trudno wyobrazić sobie, by jedna z najlepszych, a bez wątpienia najbardziej znanych restauratorek w Polsce należała do fanów papierosów. Dym upośledza przecież zmysł smaku i węchu, bez których tworzenie wybitnej kuchni byłoby po prostu niemożliwe! Dlatego też, gdy fani Magdy Gessler zobaczyli na jej profilu na Instagramie zdjęcie z papierosem, mocno się zdziwili.

Magda Gessler pali papierosy? Fani restauratorki otworzyli szeroko oczy, gdy zobaczyli najnowsze zdjęcie na jej Instagramie. Na fotce Magda z uśmiechem zaciąga się dymem i wygląda na wprawną palaczkę. Czyżby gwiazda przez lata tak dobrze ukrywała się ze swoim nałogiem?

Prawda jest na szczęście zupełnie inna! Zdjęcie Magdy Gessler z papierosem to mała prowokacja ze strony restauratorki, która w ten sposób znalazła okazję, by przypomnieć swoim fanom, jak bardzo to niezdrowy nałóg. Gwiazda przekonała się o tym osobiście - Magda ma za sobą bardzo przykre doświadczenia związane z paleniem.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Magda Gessler ostrzega przed paleniem

Choć na nowym zdjęciu na Instagramie Magda Gessler wygląda na zadowoloną, w rzeczywistości jej stosunek do palenia jest bardzo krytyczny. Restauratorka przypomniała fanom, że papierosy odbierają zdrowie i życie... Ona sama z powodu nałogu straciła mamę.

Pamiętajcie ... to b istotne .. wielu kobietom wydaje sie ze z papierosem. wygladaja atrakcyjnie potem sie uzależniają ... potem .. ze zdrowiem Maja poważne kłopoty ... tak straciłam mamę .. wiec prosze was bbb .. mimo ze nawet ja zpapierosem wyglądam ciekawie nigdy nie paliłam i nie będę palić /// mama wypaliła za mnie wszystkie papierosy świata ... tak trochę zmieniam dotychczasowe tematy bo ten tez zabija ... prosze was nie dajcie sie skusić 🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤 to zdjecie to ... kusząca prowokacja / trwała min :))🌸

- napisała gwiazda Kuchennych rewolucji w charakterystycznym dla siebie stylu.

Fani Magdy wykorzystali ten post, by pochwalić się swoimi własnymi osiągnięciami w rzucaniu palenia. Uwierzyliście choć przez chwilę, że Magda Gessler może należeć do palaczy?

NAJNOWSZE