Magda Gessler bez makijażu! Odważnie... Wrzucilibyście TAKIE zdjęcie?!

2019-03-06 10:01
Magda Gessler
Autor: www.instagram.com/magdagessler_official, ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Magda Gessler bez makijażu! Odważnie... Wrzucilibyście TAKIE zdjęcie?!

Magda Gessler w TVN pokazuje się zawsze perfekcyjnie umalowana. Współpracujące z gwiazdą wizażystki zaznaczają, że ta lubi mieć wpływ na to, jak wygląda i ma swoje ulubione triki makijażowe. Restauratorka podobno lubi mocny make up i - jak widać w programach z jej udziałem - chętnie eksponuje policzki oraz stawia na ciemną oprawę oczu.

Magda Gessler bez makijażu

W mediach społecznościowych Magda Gessler pokazuje fanom inne oblicze - bardziej naturalne i na luzie. Na Instagramie restauratorki możemy raz na jakiś czas znaleźć zdjęcie bez makijażu.

HOT TEMAT!

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła broniona przez Beatę Tyszkiewicz! Pavlović się dostało!

Tym razem Magda Gessler postawiła na dosyć odważne zdjęcie. Dlaczego odważne? Bo poza tym, że celebrytka jest bez makijażu, to jeszcze - naszym subiektywnym zdaniem - nie wygląda w tym świetle szczególnie korzystnie, a sama fotka (jak to selfie) jest zrobiona w dużym zbliżeniu. Gwiazda sprawia wrażenie nieco zmęczonej. I nic dziwnego, jak sugeruje opis, jest to zdjęcie zrobione w podróży samolotem, a te bywają męczące.

W samolocie... lecimy z wysp karaibskich do Toronto ... slonce zachodzące maluje piekne obrazy na naszych twarzach

- napisała Magda Gessler przy zdjęciu.

Cenimy odwagę i bezkompromisowość restauratorki - i na wizji, i w życiu prywatnym. Fajnie, że są gwiazdy, które chcą pokazać się fanom takimi, jakimi są naprawdę, a nie tylko w idealnie wystylizowanych pozach. Bo poczucia wartości nie opiera się na wyglądzie.

Magda Gessler
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER
NAJNOWSZE