Nie będzie filmu o Beacie Kozidrak? “Producenci się wycofują”

2021-10-16 23:00 RD
Beata Kozidrak
Autor: WBF

Jakiś czas temu sporo mówiło się o tym, że powstanie film o życiu Beaty Kozidrak. Teraz, po głośnych wydarzeniach w jej życiu prywatnym, mówi się, że produkcja stanęła pod znakiem zapytania. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Ma ogromną rzeszę fanów, którzy chętnie przychodzą na jej koncerty. Wspierają ją też w trudnych momentach. A - jak wszyscy wiemy - ostatni czas nie był najlepszy dla Beaty Kozidrak. W jej prywatnym życiu wiele się wydarzyło. Gwiazda przeprosiła wszystkich w swoich mediach społecznościowych, wróciła też na scenę, ale kolejne projekty z jej udziałem stanęły pod znakiem zapytania. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Informuje o tym Super Express. Dziennikarze twierdzą, że film o życiu Beaty Kozidrak, z którego gwiazda tak bardzo cię cieszyła stanął pod znakiem zapytania. 

Producenci filmu biograficznego, który w fabularnej formie miał pokazać historię życia Beaty Kozidrak, wycofują się ze swojego pomysłu (...) Produkcją miało zająć się jedno z lubelskich studiów filmowych. Z informacji, które dotarły do „Super Expressu”, wynika jednak, że filmu nie będzie. Mógł się do tego przyczynić m.in. pijacki występek gwiazdy

czytamy na se.pl. 

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE