Maffashion w ciąży? Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański spodziewają się dziecka? [SONDA]

2020-05-06 13:10 mw
Julia Kuczyńska Maffashion
Autor: WBF

Czy Maffashion jest w ciąży ze znanym aktorem? W mediach pojawiła się informacja, że Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański spodziewają się dziecka. Nie wszyscy wierzą w te plotki, dlatego pytamy Was - czytelników Hotploty. Czy wierzycie w doniesienia, że popularna blogerka modowa wkrótce zostanie mamą, a ojcem jej dziecka jest popularny polski aktor?

Internet aż huczy od plotek na temat kolejnej ciąży w polskim show biznesie. Według doniesień jednego z serwisów plotkarskich, wkrótce mamą zostanie Maffashion. Ojcem dziecka ma być podobno znany i lubiany polski aktor, Sebastian Fabijański.

Czy to prawda?

CZY PLOTKI O CIĄŻY MAFFASHION TO PRAWDA?

W świecie plotek o polskich gwiazdach przeżywamy ostatnio prawdziwy baby boom. Na świat przyszło właśnie drugie dziecko Ani i Roberta Lewandowskich. Najlepszy polski piłkarz i jego żona mają drugą córeczkę, Laurę. Lewy pochwalił się właśnie dzieckiem na Instagramie, a fotka dumnego taty i jego drugiej pociechy rozkręca licznik polubień do czerwoności. 

A przecież w kolejce czekają kolejne mamy, choćby Małgorzata Rozenek-Majdan, która także lada moment przytuli do piersi własnego maluszka.

Czy wkrótce dołączy do nich także Maffashion

Nie chcąc powielać niepotwierdzonych plotek, wolimy zapytać Was - naszych czytelników. Jak sądzicie, czy wiadomości o ciąży Maffashion potwierdzą się? Wierzycie, że Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański wkrótce zostaną rodzicami?

Co robią gwiazdy na kwarantannie? Kto zabłysnął, a kto podpadł fanom? Zobacz najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Madonna na koronaparty, Tom Cruise w kosmosie!
NAJNOWSZE