Maffashion dumna z Sebastiana Fabijańskiego. Jego obraz sprzedany za duże pieniądze

2021-09-13 19:46 kp
Sebastian Fabijański
Autor: WBF

Julia Kuczyńska na co dzień nie tylko znajduje czas dla swojej rodziny i kariery, ale i dla potrzebujących. Ona i Sebastian Fabijański zaangażowali się ostatnio w zbiórkę pieniędzy dla chorego chłopca. Efekty ich pracy przerosły ich oczekiwania! Obraz namalowany przez aktora okazał się hitem i został zlicytowany za wielkie pieniądze. Maffashion jest dumna z ukochanego.

Dla wielu gwiazd wykorzystywanie swojej popularności w celu pomagania innym jest rzeczą całkowicie naturalną. Celebryci chętnie angażują się w działania najróżniejszych fundacji czy dołączają do zbiórek, które mają na celu nagłośnienie ważnego tematu czy wsparcie finansowe organizacji im bliskich czy też chorych osób. 

Gwiazdy nierzadko przekazują po prostu środki bez nagłaśniania całej sprawy. Nie brakuje też sytuacji, w których o darowiznach dowiadujemy się od samych obdarowanych, którzy chcą publicznie podziękować znanym osobom za ich hojność. Najczęściej jednak celebryci wykorzystują swoją popularność w social mediach i nagłaśniają zbiórkę, zachęcając fanów do dokonywania wpłat. Efekty często są oszałamiające - nawet małe kwoty od wielu internautów mogą zmienić życie potrzebującej osoby.

EskaROCK Live! - koncert Happysad

Maffashion i Sebastian Fabijański pomagają

Maffashion pochwaliła się teraz na Instagramie efektami jej najnowszej zbiórki. Gwiazda zaangażowała się niedawno w zbiórkę pieniędzy na rzecz chorego na SMA Bartka - dziecka zaledwie dwa miesiące młodszego od jej syna. Pieniądze na jego leczenie wpłacali nie tylko fani. Sebastian Fabijański wystawił na aukcję namalowany przez siebie obraz. Dzieło okazało się hitem! Jak relacjonuje Maffashion, obraz został zlicytowany... dwa razy!

Wylicytowany za 11 tys obraz Sebastiana, który ponownie wrócił do obiegu i licytacji… wszystko po to aby zebrać jeszcze więcej pieniędzy dla @bartek_pogromcasma został kupiony za 25 tys zł!!!!! I uwaga! Osoba licytującą przekazała go ponownie na licytacje! Ludzie są niesamowici!

- napisała.

Zobaczcie obraz Sebastiana Fabijańskiego, który wzbudził tak wielkie zainteresowanie.

NAJNOWSZE