Maffashion

i

Autor: AKPA Maffashion zauważona na lotnisku z Mateuszem Be

Maffashion na Santorini z byłym kochankiem. Przyłapani na lotnisku

2022-08-08 16:53

Maffashion po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim właśnie udaje się na zasłużone wakacje. Celebrytka została zauważona przez paparazzich na lotnisku ze znanym z youtubowej działalności operatorem. To również początkujący raper oraz operator. Czyżby rodziło się między nimi uczucie?

Niedawno, życie osobiste Maffashion i Fabijańskiego mocno zelektryzowało internautów, a w to wszystko wplątana była Rafalala- kontrowersyjna seksworkerka, która nieźle zamieszała w życiu obojga celebrytów. Pojawiły się głosy, że Fabijański zdradził Maffashion z Rafalalą, choć on sam wszystkiemu zaprzeczył, mówiąc, że to był ktoś inny. W sprawie rozstania Julii i rapera pojawiały się też inne wątki. Otóż, Julia tak samo jak Sebastian miała chwilę słabości i była wobec niego nielojalna.

Maffasion spotyka się z Mateuszem Be. Kim jest mężczyzna?

Maffasion miała nie dochować wierności i zdradziła Sebastiana z operatorem kanału "Z Dvpy", a nagłośniła to była dziewczyna młodego filmowca.

Przez jakiś czas zastanawiałam się, czy powinnam w ogóle o tym pisać, ale ostatnie wydarzenia spowodowały, że muszę się tym podzielić. Odpowiadając na wszystkie Wasze pytania: tak, rozstaliśmy się z Mateuszem i jak część z Was podejrzewała z plotek, które krążą po internecie, powodem naszego rozstania jest jego romans z Julią Kuczyńską... - napisała na Instagramie była dziewczyna Mateusza.

Mateusz nie omieszkał sprostować słów byłej partnerki.

Po pierwsze Iza, zerwałem z tobą i nie był to pierwszy raz. W ciągu naszej znajomości, która trwała łącznie rok, zrobiłem to trzykrotnie.... za każdym razem dając ci szansę. Tu postawię kropkę, jeśli chodzi o prywatę i pranie związkowych brudów. Do rzeczy. Nikt nie rozbił twojego związku, bo on sam został zakończony wcześniej. Zerwaliśmy - tłumazył filmowiec.

Mateusz - jak wcześniej wspomnieliśmy - znany jest z nagrywania filmików dla kanału "Z Dvpy", a także próbuje swoich sił w rapie. Na koncie na pierwsze utwory, które znaleźć można na YouTubie, gdzie tworzy pod pseudonimem Mateusz Be.

Mateusz i Maffashion zostali zauważeni przez paparazzich na lotnisku tuż przed wylotem na Santorini, o czym poinformował portal pomponik.pl. Wygląda na to, że Julka i były kochanek znowu się do siebie zbliżyli. Życzymy szczęścia.

Eska Summer City Olsztyn! Stare Miasto i Ławeczka Mikołaj Kopernika