Madonna: Lourdes modelką Stelli McCartney! Córka Madonny twarzą nowych perfum!

2016-03-12 23:00
Lourdes u Stelli McCartney
Autor: instagram.com/stellamccartney Lourdes u Stelli McCartney

Madonna na pewno jest dumna z córki! Lourdes rozpoczyna karierę w modelingu u jej najlepszej przyjaciółki!  


Jedno nasuwa się na myśl patrząc na zdjęcia z najnowszej kampanii reklamowej Stelli McCartney! Lourdes, córka Madonny, jest kropka w kropkę identyczna, jak jej mama lata temu! Jednak niedaleko pada jabłko od jabłoni…

20-letnia Lourdes rozpoczęła właśnie karierę w modelingu! Córka Madonny bierze udział w kampanii najnowszych perfum Stelli McCartney – „Pop”. Lourdes pojawia się w niej obok innych gwiazd – wokalistki Grimes i gwiazdy „Igrzysk Śmierci” Amandli Stenberg.

Lourdes jest w kampanii Stelli McCartney bardzo podobna do Madonny, gdy ta była w jej wieku. Młoda modelka ma dokładnie taki sam kształt brwi i oczy jak Madonna!

Co o występie w reklamie perfum Stelli McCartney mówi córka Madonny? Lourdes zaznacza,że długo zastanawiała się, czy zostać modelką Stelli McCartney:

„Wiele osób ocenia mój każdy krok. To dla mnie ważne, by nie pozwolić im na kierowanie moim życiem. Borykałam się z myśleniem o tym, że kobiece ciało stało się rzeczą tak publiczną i każdemu wydaje się, że ma prawo je oceniać.”

Pewnym jest, że udział Lourdes w kampanii Stelli McCartney podoba się Madonnie. Wokalistka i projektantka są od lat przyjaciółkami i to właśnie ona zaprojektowała suknię ślubną Madonny, gdy ta w 1999 roku wychodziła za mąż za Guy’a Ritchiego.

Z udziału Lourdes w kampanii cieszy się też sama Stella McCartney, która na swoim Instagramie napisała:

„Tak się cieszę, że mam Lourdes w „Pop” zespole! Lola, którą znam przez całe jej życie, jest na początku swojej artystycznej kariery. Jest niezależną, inspirującą kobietą o wolnym duchu. Mimo, że urodziła się w świetle fleszy, twardo stąpa po ziemi!”


Podoba Wam się Lourdes jako modelka?

NAJNOWSZE