Kim jest dziewczyna Macieja Musiała? Tajemnica odkryta

2021-09-13 21:01 kp
Maciej Musiał
Autor: WBF

Fani i media od lat próbują wyśledzić, jak wygląda życie uczuciowe Macieja Musiała. Choć serwisy plotkarskie od czasu do czasu donoszą o jego rzekomych znajomościach, nigdy nie udawało potwierdzić się żadnej z relacji aktora. Teraz jeden z magazynów potwierdza, kim naprawdę jest dziewczyna Macieja Musiała. Pasują do siebie?

Maciej Musiał to dziś jeden z najbardziej wziętych polskich aktorów młodego pokolenia. Gwiazdor zaczynał karierę jeszcze jako dziecko, a największą popularność przyniosła mu rola Tomka w serialu Rodzinka.pl. Później posypały się znacznie dojrzalsze role - zarówno aktorskie, jak i w roli prezentera. Maciej może pochwalić się nie tylko angażem w naszych rodzimych filmach, ale ma za sobą również role w Netflixie. 

Wraz z kolejnymi rolami Maciej Musiał zdobywał coraz większą popularność. Aktor ma grono fanów wśród starszych osób, które pamiętają jego pierwsze role, ale i wśród swoich rówieśników i rówieśniczek - tu nie bez znaczenia jest fakt, że gwiazdor wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Nic dziwnego, że wszyscy od lat zastanawiali się, czy Maciej Musiał ma dziewczynę. 

ESKA Live: zapowiedź ekskluzywnego występu Shanguy!

Kim jest dziewczyna Macieja Musiała?

Media wiele razy rozpisywały się na temat życia uczuciowego Macieja Musiała, ogłaszając chociażby jego romanse z Olgą Buławą (Miss Polski) czy Kingą Dudą. Żadne z tamtych plotek nie znalazły jednak potwierdzenia. Tym razem magazyn Dobry Tydzień ogłosił, że aktor od lat spotyka się z jedną osobą - influencerką Aleksandrą Teresą Grzymską. Blogerka jest znana swoim fanom z zamiłowania do ubrań vintage i z drugiej ręki.

Jak czytamy, para ma spotykać się od ośmiu lat.

Oni się uwielbiają, doskonale czują w swoim towarzystwie

- zdradza informator. 

Kiedy ogląda się kadry z ich wypoczynku, zabawy, słodkich przekomarzanek, trudno nie odnieść wrażenia, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych

- dodaje osoba, która miała okazję podejrzeć letni wypoczynek pary. 

Maciej Musiał bardzo dba o swoje życie prywatne i nie chwali się w sieci ukochaną. Kilka wspólnych zdjęć pary znajdziemy jednak na Instagramie jego wybranki - nadal jest ich jednak bardzo niewiele. Jak Wam się podobają razem?

NAJNOWSZE