Maciej Kurzajewski

i

Autor: AKPA Maciej Kurzajewski zostanie dziadkiem

Maciej Kurzajewski lada dzień zostanie dziadkiem. Jego wnuczka ma włoskie korzenie

2023-02-17 11:01

Syn Macieja Kurzajewskiego i jego żona spodziewają się dziecka, które na świecie ma pojawić się lada dzień. Maciej Kurzajewski po raz pierwszy zostanie dziadkiem! Opowiedział o emocjach, które mu towarzyszą, a także rozgadał się o imieniu wnuczki.

Maciej Kurzajewski przez 24 lata był związany z Pauliną Smaszcz, z którą ma dwóch synów - Franciszka urodzonego w 1997 roku oraz Juliana, który przyszedł na świat w 2006 roku. Trzy lata temu rozstał się z żoną, a pod koniec 2022 roku wraz z Katarzyną Cichopek potwierdzili długo krążące plotki na ich temat - ich związek okazał się faktem. Para ma już za sobą zaręczyny, do których doszło podczas niedawnej wycieczki do Nowego Jorku. Kolejnym ważnym dniem były urodziny dziennikarza, który 29 stycznia skończył 50 lat. A teraz przed nim kolejne rewelacje, które odmienią jego życie, a także całej jego rodziny. Maciej Kurzajewski po raz pierwszy zostanie dziadkiem!

Maciej Kurzajewski chciałby zdradzić imię wnuczki

Media żywo interesują się życiem prywatnym Maciej Kurzajewskiego, który wraz z Kasią Cichopek wywołali w zeszłym roku niemały skandal obyczajowy. Prasa nadal chętnie donosi, co dzieje się u dziennikarza. Reporterka "Jastrząb Post" zapytała dziennikarza o emocje związane z radosnymi oczekiwaniami na nowego członka rodziny, który - jak podaje portal - ma pojawić się na świecie w połowie lutego.

Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne. Ja myślę, że nie do końca świadomie na ten moment przygotowywałem się od kilku, jeśli nie kilkunastu lat, mając świadomość, jak ważne jest to, aby budować każdego dnia jakość naszego życia.(...) Mogę mówić o sobie, że z radością czekam na narodziny mojej wnuczki i będę mógł dać jej całą swoją energię, żebyśmy wspólnie przeżywali to życie - powiedział Maciej.

Kurzajewski opowiedział również o relacji z synem i jego żoną Laurą.

Mój syn Franek i jego żona Laura, tworzą piękną rodzinę. Zawsze mogą na mnie liczyć, mają tę świadomość tego, że byłem, jestem i będę dla nich wsparciem, jeśli tylko będą tego potrzebować - dodał.

Dziennikarz chętnie zdradzi imię swojej wnuczki, jednak dopiero po porodzie.

Cudownie, że takie rzeczy możemy przeżywać w nieco węższym gronie i cieszyć się nimi w takim kameralnym wymiarze, to wtedy daje nam większą radość. Pewnie kiedy już ta cudowna dziewczynka pojawi się na świecie, to ja będę miał przyjemność powiedzieć, jakie imię dostała od rodziców. Najważniejsze jest to, żeby urodziła się zdrowa i aby to szczęście, które rozleje się w tej rodzinie i u mnie też, bo czekam na ten moment, będzie czymś, co zapamiętamy na bardzo długo, bo sam wiem, że ten moment oczekiwania i narodzin, to są jedne z najpiękniejszych chwil w naszym życiu - wypowiedział się Kurzajewski.

Franciszek Kurzajewski i Laura Esmerlda Vaccari wzięli ślub we wrześniu 2021 roku. Kobieta pochodzi z Włoch i to tam para ułożyła sobie życie. Co więcej, Franek przyjął nazwisko żony.

Eska Daje Szkołę #1 Co to jest inflacja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE