Maciej Kurzajewski oświadczył się Kasi Cichopek w Nowym Jorku. W planach mają kolejny, poważny krok

2022-11-30 11:04 Joanna Dembek
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Autor: AKPA Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już po zaręczynach?

Na palcu Kasi Cichopek od niedawna można oglądać pokaźnych rozmiarów pierścionek. Wszystko wskazuje na to, że podczas ostatniej podróży Maciej oświadczył się ukochanej. Pojawiły się również głosy o przeprowadzce do wspólnego lokum.

W październiku 2022 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili swój związek, a tym samym przestali się ukrywać ze swoim uczuciem. To jednak nie oznacza, że opinia publiczna nagle przestała interesować się ich życiem prywatnym. Wręcz przeciwnie. Dalsze losy ich miłości nadal wzbudzają ciekawość, a para nie przestaje zaskakiwać.

Pierścionek Kasi Cichopek robi wrażenie

Maciej Kurzajewski pochwalił się niedawno na swoim Instagramie zdjęciem z USA. Prezenter udał się do Stanów, aby wziąć udział w popularnym maratonie TCS New York City Marathon, który odbył się 6 listopada 2022.

Niedługo później Katarzyna Cichopek opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z Nowego Jorku. Autorką fotografii jest artystka specjalizująca się w organizowaniu narzeczeńskich sesji. Z zebranych faktów wynika więc, że aktorka towarzyszyła ukochanemu w dalekiej podróży.

Po powrocie do Polski na palcu Katarzyny pojawił się sporych rozmiarów pierścionek, który można było zauważyć podczas gali z okazji 70-lecia TVP, która odbyła się 13 listopada 2022.

Obecna na evencie reporterka "Faktu" nie omieszkała zapytać aktorki o połyskującą na jej palcu biżuterię. Speszona Kasia odpowiedziała krótko: "Piękny, super, dziękuję! Miłego wieczoru", po czym wycofała się sprzed kamery.

Maciej Kurzajewski również został zapytany o zaręczyny: "Nie komentuję takich spraw... mamy swoje życie prywatne i bardzo się cieszę, że je mamy!" - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski szukają wspólnego lokum?

Związek Kasi i Maćka kwitnie w najlepsze, a para ma poważne plany na najbliższą przyszłość. Informator "Pudelka" zdradził, że prezenterska para "Pytania na śniadanie" szuka nowego lokum. Obecnie Maciej mieszka w sąsiedztwie swojej byłej żony Pauliny Smaszcz, z którą nie może dojść do porozumienia.

Kasia nie chce natomiast brać kredytu, ponieważ po rozwodzie z Marcinem Hakielem była zmuszona oddać mu połowę mieszkania na Sadybie warte milion złotych.

Woli najpierw zarobić, a potem kupić. Płaci gigantyczne raty kredytu za willę w Wilanowie. Przez rozwód straciła swoje mieszkanie na Sadybie. Oddała Marcinowi połowę mieszkania wartą milion złotych. Została jej kawalerka, którą kupiła lata temu za pieniądze zarobione w "M jak miłość". Finansowo bardzo dużo straciła na rozwodzie - czytamy na stronie "Pudelka".

Obecnie Maciej Kurzajewski mieszka ze swoją mamą, a Kasia z dziećmi. 

Viki Gabor o Sarze James. TO zachwyca ją w niej najbardziej!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE