Macaulay Culkin w scenie dzikiego seksu z Kathy Bates. Oto nowe American Horror Story!

2020-05-11 12:53 mw
Macaulay Culkin i Kathy Bates
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News, Xavier Collin/Image Press Agency/BWP Media/East News, CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Już sama wiadomość o tym, że w nowym sezonie American Horror Story zagra Macaulay Culkin, zelektryzowała fanów, a tymczasem okazuje się, że to dopiero początek rewelacji. Okazuje się, że odtwórca legendarnej roli Kevina McCallistera z "Home Alone" zagra w AHS scenę dzikiego seksu z Kathy Bates! Tak w każdym razie zasugerował reżyser serialu...

Sezon 10 serialu American Horror Story zapowiada się dość sensacyjnie. Część fanów uważa, że do obsady AHS10 dołączy sama Ariana Grande. Reżyser nie potwierdza na razie tych plotek, ale za to ujawnia inne rewelacje. Okazuje się, że Macaulay Culkin przyjął rolę w American Horror Story 10, kiedy dowiedział się, że w jednej ze scen przyjdzie mu uprawiać "dziki seks" z Kathy Bates!

KEVIN ZNÓW NIEGRZECZNY

Oczywiście fabuła nowego sezonu American Horror Story to pilnie strzeżona tajemnica, ale twórca i reżyser serialu, Ryan Murphy, dobrze wie jak zachęcić fanów delikatnym spoilerem.

Murphy opowiedział niedawno o tym, jak do roli w AHS10 namówił Macaulaya Culkina, czyli legendarnego Kevina z "Home Alone". Okazuje się, że to, co zdaniem reżysera mogło zniechęcić Culkina, podziałało na niego, jak dodatkowa zachęta.

Ryan Murphy wyznał, że jest wielkim fanem Macaulaya Culkina jeszcze od czasów "Kevina samego w domu" i od dawna marzył o tym, żeby z nim pracować. Reżyser American Horror Story zdecydował się na zaproponowanie mu roli dopiero w 10 sezonie serialu. Bał się jednak, że Macaulay Culkin odmówi, kiedy usłyszy, co przyjdzie mu zagrać. 

A tymczasem...

Poprosiłem go o rozmowę telefoniczną i się zgodził. Kiedy obsadzam role, nigdy nie daję aktorom scenariuszy do czytania. Mówię tylko, jaki jest zarys. No i kiedy powiedziałem mu, jaką postać miałby zagrać, i że zagra szalony seks z Kathy Bates i inne rzeczy, on powiedział: To brzmi, jak rola stworzona dla mnie! I natychmiast się zgodził

- wspomina twórca American Horror Story.

Niestety na efekty przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bo prace nad 10. sezonem American Horror Story, podobnie jak nad wieloma innymi serialami, zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa. Na razie twórcy nie podają daty wznowienia produkcji, a tym bardziej możliwej premiery AHS. Czekamy z niecierpliwością!

Macaulay Culkin
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News To aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Culkin zdobył międzynarodową sławę w wieku 10 lat, dzięki roli Kevina McCallistera w komedii Kevin sam w domu. Aktor otrzymał za tę rolę kilka nagród oraz nominację do Złotego Globu.
Hotplota.pl: Meghan czyta synkowi, Bieber tańczy w piżamie, Gaga wydaje płytę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE