Macaulay Culkin w American Horror Story! "Czy ja znów umarłem?" Zabawna reakcja "Kevina"

2020-02-27 12:45 mw
Macaulay Culkin
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Macaulay Culkin, czyli słynny “Kevin sam w domu” znów wraca na ekrany! Aktor wystąpi w 10. sezonie serialu American Horror Story. Kogo dokładnie zagra i co to będzie za rola? Tego na razie reżyser AHS 10 nie ujawnia, ale wiemy za to, jak Macaulay Culkin zareagował na poruszenie, jakie informacja o jego roli w serialu wywołała w internecie. Zobaczcie zabawną reakcję “Kevina”!

Macaulay Culkin wraca na ekrany i wcale nie oznacza to, że znów mamy Boże Narodzenie :) Amerykański reżyser, scenarzysta i producent, twórca “American Horror Story”, Ryan Murphy poinformował, że Macaulay Culkin zagra w 10. sezonie tego serialu!

Informacja pojawiła się na Instagramie Muprhyego w środę 26 lutego. Reżyser opublikował filmik z roboczą zapowiedzią najnowszego sezonu American Horror Story, na którym widzimy przewijające się nazwiska obsady serialu.

Wśród nich najważniejsza niespodzianka: MACAULAY CULKIN!

Wyświetl ten post na Instagramie.
#AHSSeason10 Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

MACAULAY CULKIN W AHS10

Kogo zagra słynny “Kevin”? Będzie czarnym charakterem, czy może ofiarą? Czy i jak szybko zginie? :) Tego oczywiście na razie nie wiadomo, ale już samo pojawianie się nazwiska Macaulaya Culkina w obsadzie American Horror Story 10 wywołało w sieci duże poruszenie. Tak duże, że nazwisko aktora przebiło się do czołówki światowych trendów Twittera!

Macaulay Culkin nie omieszkał tego skomentować.

Właśnie się obudziłem i zobaczyłem, że jestem w trendach. Czy ktoś może mi wyjaśnić, co się dzieje? Czy znów umarłem??

- zażartował Macaulay Culkin.

Aktor nawiązał oczywiście do przewijających się przez przez długie lata plotek o swojej śmierci. Doniesienia (na szczęście fałszywe) nie powinny jednak aktora specjalnie dziwić. Nie jest tajemnicą, że po wielkim sukcesie kultowych filmów z serii “Home Alone” życie odtwórcy roli Kevina dalekie było od sielanki. Aktor zmagał się z wieloma problemami, a pojawiające się od czasu do czasu w prasie zdjęcia wychudzonego i zaniedbanego Culkina przerażały fanów.

Na szczęście Macaulay Culkin wrócił na właściwe tory i dziś znów jego kariera nabiera rozpędu. Co ważne, aktor poukładał sobie również życie osobiste. Od 2017 roku Culkin spotyka się z Brendą Song, a w sieci coraz częściej pojawiają się plotki o ślubie pary. 

Trzymamy kciuki za “Kevina” i z niecierpliwością czekamy na 10. sezon American Horror Story z Macaulayem Culkinem w obsadzie!

Uczestnicy Dance Dance Dance

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE