Macaulay Culkin i jego dziewczyna starają się o dziecko! "Nic tak nie podnieca, jak owulacja"

2020-02-12 9:26 kp
Macaulay Culkin i Brenda Song
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Choć wielu z Was zapewne wciąż kojarzy go z małym Kevinem, który sam musiał zmierzyć czoła przestępcom, Macaulay Culkin ma już... 39 lat! Nic dziwnego, że aktor poważnie myśli o założeniu rodziny i intensywnie nad tym pracuje ze swoją dziewczyną. Gwiazdor i jego ukochana opowiedzieli o swoich staraniach w wywiadzie!

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, w najbliższym czasie Macaulay Culkin zostanie ojcem! Takie są w każdym razie plany i aktor skrupulatnie pracuje ze swoją dziewczyną nad założeniem rodziny. 39-letni gwiazdor Kevina samego w domu spotyka się z gwiazdą Suite Life of Zack and Cody Brendą Song od 2017 roku.

Na co dzień Macaulay Culkin i Brenda Song mocno dbają o swoją prywatność - na ich profilach na Instagramie próżno szukać wspólnych fotek i wysyłanych serduszek. Wygląda jednak na to, że para jest na to po prostu... zbyt zajęta!

Macaulay Culkin zostanie ojcem?

W najnowszym wywiadzie dla magazynu Esquire aktor zdradził, na co poświęca ostatnio ze swoją ukochaną sporo czasu - para stara się o dziecko.

Dużo ćwiczymy. Rozpracowujemy to, dzięki czemu czas działa. Ponieważ nie ma nic bardziej podniecającego niż to, gdy twoja dziewczyna wchodzi do pokoju i mówi: „Kochanie, ja mam owulację"

- powiedział.

Ciepłych słów Macaulayowi nie szczędzi też Brenda Song.

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak jest niesamowicie uprzejmy, lojalny, słodki i bystry. Naprawdę to, co sprawia, że ​​Mack jest tak wyjątkowy, to fakt, że jest on tak bezwzględnie sobą. Wie, kim jest, i jest w 100% z tym pogodzony. I to jest dla mnie niesamowicie seksowna cecha. Naprawdę ciężko pracował, aby być osobą, którą jest.

- dodała.

Myślicie, że będzie dobrym ojcem?

Wyświetl ten post na Instagramie.
I just farted. Post udostępniony przez Macaulay 'Instagram' Culkin (@culkamania)
NAJNOWSZE