Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

i

Autor: GJL/G3 Online/East News Ania i Robert Lewandowscy przygotowyjąc się na rejs luksusowym jachtem

Luksusowy urlop Lewandowskich na Majorce. Paparazzi nie dają im spokoju

2022-06-23 13:17

Anna i Robert Lewandowscy są posiadaczami bardzo luksusowej willi na Majorce. para sportowców wybrała się na malowniczą hiszpańską wyspę, aby oddać się błogiemu odpoczynkowi, ale nawet tam są pod ciągłym ostrzałem paparazzi.

W zeszłym roku Anna i Robert Lewandowscy kupili wartą 3,5 mln euro (15 mln zł) willę na Majorce w miejscowości Santa Ponsa. W sąsiedztwie znajdują się również posiadłości takich gwiazd jak Brad Pitt czy Catherina Zeta-Jones. Willa Ani i Roberta została wybudowana w 2001 roku i zajmuje powierzchnię 411 metrów kwadratowych, a sam teren aż 1200 mkw, na którym znajduje się m.in. imponujący basen.

Anna i Robert Lewandowscy spędzają lato na Majorce

Oprócz willi para posiada również eksluzywny jacht, na którym uwielbiają spędzać każdą wolną chwilę. Bycie jednym z najsłynniejszych sportowców na świecie wiąże się z nicznymi niedogodnościami. Paparazzi nieustannie ślądzą każdy krok Roberta i żywo interesują się jego rodziną. Ostatnio paparazzi sfotografowali jak para wraz ze znajomymi wybrali się na wodny rejs.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowscy rozchwytywani przez fotoreporterów w Cannes. Pokazali się w obłędnych kreacjach

Hiszpańskie media coraz bardziej interesują się polskim piłkarzem również ze względu na ważne piłkarskie decyzje, które czekają go już niebawem. Mimo, iż jego kontrakt z Bayer Monachium kończy się dopiero w lecie 2023 roku, FC Barcelona chętnie już teraz widziałaby go w swojej drużynie. Jeżeli Lewandowski przyjąłby ofertę Katalończyków, wtedy na stałe przeniósłby się do Hiszpanii. Choć prezes Bayernu Oliver Khan przekonuje, że nie pozwoli na odejście Lewandowskiego, na ostateczną decyzję trzeba poczekać do połowy lipca, gdyż wtedy hiszpańska drużyna wyjeżdża na obóz przygotowawczy do Stanów Zjednoczonych.

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022