Love Island: Jak wygląda lektor? Możecie się zdziwić!

2021-10-14 7:15 RD
Love Island
Autor: Materiały prasowe Polsat

Program Love Island ma spore grono fanów. Wiele osób ceni sobie lektora, który w zabawny sposób komentuje poczynania uczestników. Mało kto jednak wie JAK WYGLĄDA LEKTOR Z LOVE ISLAND. My wiemy i chętnie Wam pokażemy. ;) Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Love Island to jeden z najpopularniejszych programów typu reality show w Polsce. Poczynania uczestników, którzy mieszkają w luksusowej willi śledzą setki tysięcy osób. Widzowie jednak oprócz uczestników i prowadzącej cenią sobie… lektora. A to bardzo rzadkie, bo zazwyczaj lektorzy są ‘tylko’ od zarysowania sytuacji w programie. 

Jednak w Love Island lektor komentuje w zabawny, czasami kąśliwy sposób, poczynania mieszkańców willi. Wiele osób zastanawia się JAK WYGLĄDA LEKTOR Z LOVE ISLAND. Zobaczcie sami. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Jak wygląda lektor z Love Island? 

Możecie być zaskoczeni. Zdaniem wielu to bardzo przystojny facet, który bez problemu mógłby skraść serce niejednej mieszkanki willi Love Island. Maciej Kasprzyk na co dzień pracuje w Polskim Radiu. Jest też DJ-em, który posługuje się pseudonimem Mr. Lex. Na jego instagramowym profilu ostatnia fotka pojawiła się co prawda w maju, ale Maciek z pewnością jest zapracowany i nie ma czasu na media społecznościowe. Zobaczcie jak wygląda lektor z Love Island.

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa słynny agent, w którego wciela się Cruise w serii "Mission: Impossible"?
NAJNOWSZE