Love Island 3 - uczestnicy - Mateusz i Caroline

i

Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Miłość po Love Island. Czy Caroline i Mateusz będą PRAWDZIWĄ parą po programie?

2021-04-12 11:56

Czy związek Caroline i Mateusza przetrwa po zakończeniu Love Island? Zwyciężczyni trzeciej edycji randkowego show Polsatu wybrała miłość, ale nie wszyscy wierzą, że ta para ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jak fani Love Island oceniają szansę Mateusza i Caroline na prawdziwą miłość także PO programie?

Trzecia edycja Love Island dobiegła końca. W wielkim finale głosami widzów zwyciężyli Caroline i Mateusz. To właśnie oni w niedzielny wieczór 11 kwietnia stanęli przed ważnym wyborem: pieniądze albo miłość. 

W decydującej chwili ostatniego odcinka Love Island 3 Caroline wylosowała kopertę ze 100 tysiącami złotych. Zdecydowała jednak, że wybiera miłość, a więc chce zbudować trwały związek z Mateuszem. Para podzieliła się pieniędzmi i rozpoczęła nową wspólną drogę.

Czy uda im się zbudować trwały związek? Jak długo przetrwa ich miłość po zakończeniu Love Island?

Czy związek Caroline i Mateusza przetrwa po Love Island?

Samo zwycięstwo w finale Love Island to na pewno duży sukces uczestników. Caroline i Mateusz mają powody do radości. Nie tylko udało im się dotrwać do końca show, ale też nieźle się wzbogacili.

Parze udało się przekonać widzów, że są w stanie zbudować trwały związek. Wiemy jednak z historii programu (i nie mamy tu na myśli tylko polskich edycji), że w praktyce różnie z tym bywało...

Sonda
Wierzysz, że związek Caroline i Mateusza przetrwa?

Życzę Wam miłości oraz przyjaźni po powrocie do domu! ? aby się Wasz kontakt utrzymał

Sprawdziliśmy, co o szansach Matiego i Caroline na prawdziwą miłość PO zakończeniu Love Island, piszą widzowie programu.

Oto wybrane komentarze z oficjalnego profilu show na Facebooku:

Gratulacje Kochani ?Nie boicie się rzeczywistości?? ? Poza willą będzie inaczej.Ale pamiętajcie, zawsze miejcie szacunek do drugiego ?

Bardzo podobało mi się wasze edycja i Skoda że nie mogło być dwóch miejsc bo Waleria i Piotrek też na to zasługuję liczę na to że wam się uda

Jakoś nie wierzę w miłość Mateusza i KAROLAJN ale zobaczymy czas pokaże życzę im wszystkiego dobrego

Karolina konkretna kobieta na konkretnym miejscu.. bardzo pozytywna razem z Mateuszem tworzą duet znakomity ❤️ Życzę Wam nieskończenie wielkiej i cudownej miłości ❤️

Gratulacje wszystkim kochani .. życzę wszystkim po za programem dużo miłości obyście byli do końca razem ... ❤️❤️❤️ Miłość zwyciężyła .

Nie jest to.prawdziwe on miał tyle dziewczyn przebieral Waleria i Piotrek super od początku razem❤

CJ i Matt, Jakie macie teraz plany? Czy Matt przeprowadzasz się do Kanady?

Matii i Cd czy myśleliście już kto gdzie przeprowadzi się po programi?? Czy planujecie zamieszkać razem??

Jak widać zdania są podzielone - chociaż większość widzów życzy CJ i Mateuszowi szczęścia, to jednak niektórzy fani programu już teraz pytają, jak będzie to wyglądać z praktyce.

Czy Mateusz wyprowadzi się do Kanady? A może Caroline zostanie w Polsce? 

Mamy nadzieję, że wkrótce wszystkiego się dowiemy.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
Love Island 3 - pary - Caroline i Mateusz

i

Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości