Love Island 3. Kto odpadł, a kto przetrwał? Wyniki przeparowania

2021-03-08 14:39 mm
Love Island 3 - kto odpadł, a kto przetrwał
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Przed nami kolejne odcinki Love Island 3. Niestety z programem musiała pożegnać się jedna z dziewczyn. Tradycyjnie w wyniku przeparowania jeden z uczestników opuszcza show. Kto odpadł, a kto przetrwał w ostatnim odcinku Love Island? Zobaczcie, kogo zabraknie na Wyspie Miłości!

Reguły programu "Love Island. Wyspa Miłości" są bezwzględne. Tu nie ma miejsca dla samotników. Kto nie znajdzie sobie pary, ten żegna się z Wyspą Miłości! W ostatnim odcinku taki los spotkał jedną z dziewczyn. 

Kto odpadł z programu tym razem, a kto przetrwał - przynajmniej na razie - dzięki swojej drugiej połówce? Zobaczcie, co przyniosło najnowsze przeparowanie!

Love Island 3 - kto odpadł?

Za nami pierwszy tydzień trzeciej edycji Love Island. W niedzielnym programie, na dzień przed 8 marca, dowiedzieliśmy się, kto musiał opuścić willę uczestników. Wyspiarze po raz pierwszy w tym sezonie musieli zmierzyć się z przeparowaniem, w wyniku którego, ktoś musiał pożegnać się z show.

Na kogo wypadło?

Tym razem to wybierali panowie, a więc odpaść musiała jedna z Islanderek. Przeparowanie nieco zmieniło układ par w willi.

Wyniki przeparowania

W niedzielnym odcinku Piotrek zgodnie z przewidywaniami wybrał Stellę, a drugi Piotr po romantycznej randce i pierwszym pocałunku chciał kontynuuwać relację z Walerią.

Tymczasem Maciej po próbach poznania innych dziewczyn wybrał Anię. Mateusz bez chwili zwątpienia wybrał Caroline, a Dawid postanowił zmienić Olę, na drugą Olę...

Natrudniejsza decyzja czekała na Daniela. Islander mając do wyboru Natashę i Olę, zdecydował się stworzyć z wiązek z tą drugą!

Decyzją Islandersów Wyspę Miłości opuściła Natasha. 22-latce nie udało się nawiązać bliższej relacji z żadnym z chłopaków. Wyspiarka przyznała, że co prawda nie znalazła miłości swojego życia, ale poznała wspaniałych ludzi, z którymi na pewno nie straci kontaktu.

Niedzielny odcinek Love Island 3 to także zacieśnianie relacji między Piotrem, a Walerią. Para wybrała się na romantyczną randkę do orchidarium. Tam na Wyspiarkę czekała niespodzianka przygotowana przez jej partnera. Piotrek pobudził wszystkie zmysły Walerii za pomocą kwiatów, owoców i warzyw. W zamian za zjedzenie ostrej papryczki chilli dostał równie pikantną nagrodę. To druga para, która zdecydowała się na namiętny pocałunek!

Wszystko wskazuje na to, że czarne chmury nad związkiem Ani i Maćka zniknęły. Wyspiarz, co prawda, rozpoczął proces poznawania innych Wyspiarek, aranżując spotkania z Caroline, Aleksandrą i Natashą. Mimo prób poznania bliżej innych mieszkanek willi, Maciek podczas parowania wybrał Anię, czym wywołał u partnerki szczery uśmiech na twarzy.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 5.03.2021
Love Island 3 - uczestnicy w odcinku 5
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
NAJNOWSZE