Love Island 3: Maciej i Laura odpadają z programu! Finał coraz bliżej!

2021-03-31 17:04 mm
Love Island 3 - Maciej i Laura
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Czy Maciej i Laura dotrwają do finału Love Island 3? Spośród wszystkich obecnych par na Wyspie Miłości właśnie ta wydaje się najsłabiej dobrana. Ostatnie przeparowanie nie było zbyt szczęśliwe dla Maćka i jego obecnej partnerki. W ostatnim odcinku było wyraźnie widać, że tych dwoje nie może znaleźć wspólnego języka. A finał programu Love Island 3 zbliża się wielkimi krokami...

W Love Island 3 czas na trudne decyzje. Reguły nie znają litości - ktoś musi odpaść z programu. Która para pożegna się z trzecią edycją randkowego show Polsatu?

Niestety na kilka godzin przed programem wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują na... Laurę i Maćka!

Kto odpadł z Love Island?

Ostatni odcinek upłynął pod znakiem poważnych nieporozumień w relacji Maćka i Laury. Od kiedy para wróciła razem z CASA AMOR, oboje uczestnicy nie potrafią znaleźć wspólnego języka. I jest coraz gorzej!

Mogłoby się wydawać, że początek znajomości to zawsze czas euforii, motyli w brzuchu i uśmiechu na twarzy. Ale nie u tej pary! Maciej ma pretensje do swojej partnerki, że ta nie interesuje się jego osobą i zamiast z nim, woli spędzać czas z koleżankami. Z kolei Laura uważa, że nie należy się spieszyć z poznawaniem siebie nawzajem i wszystko przyjdzie w swoim czasie.

Które z nich ma rację? Cóż, czas płynie nieubłaganie i finał Love Island 3 coraz bliżej. Wydaje się więc, że luz Laury może być trochę nie na miejscu...

Próby rozmowy między Maciejem i Laurą dwukrotnie skończyły się płaczem dziewczyny. Wzajemne pretensje pary zepsuły nieco atmosferę w willi, a większość dnia upłynęła Islanderom na komentowaniu konfliktu między wspomnianą dwójką.

Oliwy do ognia dolała sama 21-latka, która żaliła się na zaistniałą sytuację Mateuszowi, a następnie przyznała innym Wyspiarkom, że od początku najbardziej podobał jej się właśnie partner Caroline. To bardzo nie spodobało się Kanadyjce, która przez cały dzień unikała rozmów ze swoim partnerem. Chłopak nie zauważył, z czego wziął się gorszy humor Caroline i przypisał go zmienności kobiecych nastrojów.

Sonda
Która z par powinna wygrać?

Na szczęście w Love Island 3 są też pary, w których uczucie rozwija się bez większych problemów. Ania i Czarek, bo o nich mowa, z dnia na dzień coraz bardziej się do siebie zbliżają. Wydaje się, że chłopak zapomniał już o zauroczeniu Stellą i w stu procentach zaangażował się w związek z sympatyczną 29-latką. Czy tak dobrze rozwijająca się relacja doprowadzi Anię i Cezarego prosto do finału Love Island? Co z resztą par?

W kolejnym odcinku Wyspiarze będą musieli podjąć trudną decyzje. To sami uczestnicy wskażą, która z par ma najmniejsze szanse na miłość. Ktoś będzie musiał pożegnać się z programem! Na kogo stawiacie?

Eska XD #019 - życie jak w serialu

AKTUALIZACJA

I rzeczywiście - z Love Island 3 odpadła para, która miała najmniejszą szansę na trwały związek, czyli Laura i Maciej. Tak wskazali nie tylko pozostali uczestnicy, ale również oni sami!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE