Lourdes Leon w Vanity Fair o pierwszym chłopaku i sprośnych prezentach Madonny

2021-04-23 8:01 mm
Lourdes Leon, Madonna
Autor: Matt Baron/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

Lourdes Leon wzięła udział w kolejnej odważnej sesji zdjęciowej! Córka Madonny jest gwiazdą najnowszego wydania Vanity Fair. Wewnątrz magazynu znajdziemy wywiad z latoroślą znanej piosenkarki. Lourdes opowiada w nim m.in. o swoim pierwszym chłopaku oraz o dziwnych prezentach, jakie dostaje jej mama.

Po odważnej sesji fotograficznej u Marca Jacobsa córka Madonny wzięła udział w kolejnej. Tym razem Lourdes Leon stanęła przed obiektywami Vanity Fair. Jest gwiazdą majowego wydania tego magazynu!

Lourdes zdecydowanie wychodzi z cienia swojej znanej mamy. Córka Madonny coraz śmielej pokazuje ciało, czego dowodem są najnowsze fotki w ramach sesji dla Vanity Fair.

Ale po majową edycję magazynu warto sięgnąć nie tylko ze względu na zdjęcia (ich próbkę znajdziecie poniżej). Wewnątrz wydania znajdziemy wywiad, w którym córka Madonny zdradza wiele ciekawych sekretów: zarówno o sobie, jak i o swojej słynnej matce!

Pierwszy chłopak Lourdes Leon

W majowym Vanity Fair Lourdes Leon opowiedziała m.in. o swoim pierwszym chłopaku! Był nim Timothée Chalamet. Dziś znany aktor, a dawniej - uczeń LaGuardia HS of Music & Art and Performing Arts, gdzie uczęszczała także córka Madonny.

Szanuję go bardzo. Między nami było to i owo

- przyznaje Lourdes.

Lourdes opowiedziała też o tym, jak jest żyć z cieniu znanej mamy, od początku kariery postrzeganej przez wielu za symbol seksu i twarz seksualnej rewolucji. Czy w rzeczywistości Madonna rzeczywiście jest tak wyuzdana, jak myślą niektórzy?

Córka piosenkarki zdradza, że wizerunek jej mamy mija się z tym, jaka jest naprawdę. Kiedy Lourdes umawiała się z Timothée Chalametem, jej mama nie chciała zgodzić się na ich spotkania bez nadzoru!

Lourdes Leon wspomniała też o przedziwnych prezentach, jakie otrzymuje od czasu do czasu jej matka. 

Spodziewa się czegoś miłego, a w rzeczywistości dostaje skórzane kondomy i bonga w kształcie męskiego członka. A ona nawet nie pali trawki!

- opowiada córka Madonny.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Lourdes Leon zrobione dla Vanity Fair.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
NAJNOWSZE