Lizzo w mocnych słowach odpowiada hejterom. „Pocałujcie mnie w d*pę”

2021-10-17 17:07 AM
Lizzo
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Słynąca z dystansu do siebie Lizzo zaatakowała hejterów. Wszystko przez jej ostatnią stylizację, w której pojawiła się na urodzinach raperki Cardi B. Sukienka piosenkarki była cała przeźroczysta.

Obok Lizzo nie sposób przejść obojętnie. Mająca sporą nadwagę piosenkarka jednych internautów zachwyca dystansem do siebie i odwagą, a innych zniesmacza. Jej ostatnia stylizacja, w której artystka pojawiła się na urodzinach Cardi B, wywołała spore poruszenie.

11 października Cardi B skończyła 29 lat. Jak przystało na raperkę, nie mogło zabraknąć urodzinowej imprezy. Na przyjęciu pojawiło się mnóstwo sław, a wśród nich Lizzo w przeźroczystej sukience!

Daria - piosenka Love Blind na żywo [ESKA Live]

I właśnie ta sukienka była sprawczynią zamieszania. Internauci nie zapomnieli skomentować kreacji Lizzo pisząc wprost, że przesadziła i że nie powinna ubierać tego typu ubrań. Co na to sama zainteresowana?

Podczas instagramowego live’a napisała, co sądzi o osobach krytykujących ją…

To dla mnie bardzo zabawne, że ludzie się denerwują, bo noszę przeźroczysty strój lub że twerkuje w takim stroju. Mówią, że to jest obrzydliwe… Nie macie rachunków do opłacenia? Nie macie gęby do wykarmienia? Nie macie życia do przeżycia? Nie chcecie się zakochać i nawiązywać przyjaźni? Nie macie jakiegoś gówna do zrobienia?

Idź poczytać wiadomości s*ko, zanim cię znajdę. Dlaczego się o mnie martwisz?

– mówiła odnosząc się do hejterów.

Pocałujcie mnie w d*pę. Pocałuj moją grubą, czarną d*pę, s*ko.

– zakończyła.

Na koniec pozdrowiła hejterów, wymownym gestem klepnięcia się w pośladek.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE