Jesy Nelson i Little Mix są w konflikcie? Próbowały "ukryć pęknięcia"

2021-05-10 9:02 kp
Little Mix: Leigh-Anne Pinnock, Jesy Nelson, Jade Thirlwall i Perrie Edwards
Autor: CapitalPictures/face to face

Wokalistki zespołu Little Mix przez lata podbiły razem światową branżę muzyczną i zdobyły miliony fanów z całego świata. Wielbiciele talentu dziewczyn pokochali je nie tylko za chwytliwe przeboje, ale i więź, jaką gwiazdy pokazywały na każdym kroku. Wiele wskazuje jednak na to, że nie zawsze było między nimi różowo. Na ich relacji odbijały się kłopoty Jesy Nelson.

Gdy w grudniu ubiegłego roku Jesy Nelson ogłosiła, że odchodzi z zespołu Little Mix, dla części jej fanów nie było to zaskoczenie. Już jakiś czas wcześniej wokalistka postanowiła otwarcie opowiedzieć o swoich problemach z depresją, samoakceptacją czy żywieniem. Okazało się, że Jesy latami cierpiała z powodu hejtu, jaki spływał na nią w sieci ze strony osób, które bezpardonowo nazywały ją "najbrzydszą" i "najgrubszą" spośród dziewczyn.

Jesy Nelson robiła więc, co mogła, by zdobyć sympatię tak dużą, jak jej koleżanki z zespołu. Gwiazda szybko nabawiła się jednak problemów z żywieniem i depresją. Jak ostatnio przyznała, powrót na plan teledysku Sweet Melody po przerwie związanej z lockdownem był jednym z jej najtrudniejszych przeżyć w karierze.

I choć dotąd wydawało się, że Jesy Nelson mogła liczyć na wsparcie Leigh-Anne Pinnock, Perrie Edwards i Jade Thirlwall, pojawiły się głosy, że między nimi nie zawsze było dobrze.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Jesy Nelson i Little Mix były w konflikcie?

Łatwo sobie wyobrazić, że zły stan psychiczny Jesy Nelson mógł odbić się na jej relacjach z pozostałymi trzema wokalistkami Little Mix. Tak Jesy wspominała ostatnio ostatnie dni pracy w zespole:

W dniu teledysku Sweet Melody miałam atak paniki na planie, ponieważ nie wyglądałam tak, jak chciałam wyglądać i tak trudno mi było po prostu być szczęśliwą i dobrze się bawić. Spojrzałam na pozostałą trójkę i bawiły się najlepiej w swoim życiu. Jestem taka zazdrosna, bo chcę się tak czuć i cieszyć, bo muzyka jest moją pasją. Wiedziałam, że to nie jest normalne, żeby mieć ten sen i nie czerpać z niego radości z powodu tego, jak wyglądam.

- mówiła.

Teraz The Sun donosi, że problemy Jesy Nelson rzeczywiście odbiły się na jej relacjach z pozostałą trójką gwiazd. W serwisie czytamy, że piosenkarki "próbowały ukryć pięknięcia" w ich kontaktach przed fanami. Według ostatnich plotek, stosunki między wokalistkami całkowicie załamały się po tym, jak Jesy Nelson opuściła Little Mix. The Sun pisze, że Jesy planuje "zerwać więzi" z koleżankami - podobno mi tak nie rozmawiała z nimi od miesięcy.

Podobne informacje pojawiały się już jakiś czas temu, kiedy to Perrie Edwards przyznała, że ona i jej koleżanki z Little Mix nie słyszały jeszcze pierwszych solowych nagrań Jesy Nelson.

>> Little Mix odcinają się od Jesy Nelson. Trio nie słyszało jej nowej muzyki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE