Lily Collins tłumaczy się z wieku bohaterki Emily w Paryżu! Trochę się przeliczyła?

2020-10-18 12:09 kp
Emily w Paryżu
Autor: Netflix/Courtesy Everett Collection

Serial Emily w Paryżu to nowy hit Netflixa. I choć produkcja opowiadająca o przebojowej Amerykance, która wyrusza na podbój stolicy Francji, nie podoba się wielu osobom - a zwłaszcza Francuzom - widzów wciąż przybywa. Nic dziwnego, że gdy Lily Collins wyznała, ile jej zdaniem lat ma główna bohaterka, w sieci zawrzało. Aktorka wycofała się ze swoich słów!

Serial Emily w Paryżu to produkcja idealna na jesienne wieczory! Bohaterowie w ciuchach od najlepszych projektantów, świat wielkiej reklamy, bajeczny Paryż i piękna Lily Collins - ten serial był skazany na sukces! I choć niektórzy wprawdzie czepiają się, że jest bardzo stereotypowy, a główna bohaterka momentami nieco irytująca, można przymknąć na to oko.

ESKA XD #006

Trzeba przyznać jednak, że główna bohaterka Emily to wyjątkowo oryginalna postać - młoda Amerykanka na swoich własnych zasadach próbuje odnaleźć się w Paryżu, co nie wszystkim się podoba. A zwłaszcza nie podoba się jej francuskim współpracownikom :) Tymczasem wielu fanów wciąż zastanawia się, ile Emily może mieć lat. Dziewczyna została w końcu przysłana do Paryża z dużej amerykańskiej agencji, co może świadczyć o tym, że ma spore doświadczenie zawodowe. Gdy więc Lily Collins zdradziła, w jakim wieku może być Emily, w sieci zawrzało!

Emily w Paryżu - wiek bohaterki pod lupą

Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek nadali jej dokładnie wiek, ale uważam, że całkiem niedawno skończyła college. Może to jej pierwszy rok po ukończeniu studiów. Można by powiedzieć, że ma 22 lata. Miała wystarczająco dużo doświadczenia w swojej firmie w Chicago, by zasłużyć na szacunek swojego szefa. Jest mądra i naprawdę innowacyjna.

- mówiła niedawno o Emily w Paryżu Lily Collins.

Nic dziwnego, że fani byli w szoku. Choć tytułowa bohaterka rzeczywiście wygląda młodo (sama Lily Collins skończyła niedawno 31 lat), trudno wyobrazić sobie, by tak młoda dziewczyna otrzymała awans na tak ważne stanowisko w Paryżu. Po fali komentarzy Lily Collins musiała więc jeszcze raz przemyśleć całą sprawę.

Aktorka dodała na swój profil na Twittera wyjaśnienie:

Emily spoglądająca na mnie, gdy źle oceniłam jej wiek. Przepraszam, dziewczyno. Możesz nie mieć 22 lat, ale czasem się tak zachowujesz!!

A to już się z całą pewnością zgadza :)

NAJNOWSZE