Lily Allen potwierdziła na Instagramie związek z Davidem Harbourem! "Mój"

2019-10-15 15:06 kp
Lily Allen, David Harbour
Autor: Hewitt / SplashNews.com/East News; Invision/Invision/East News

Oto nowa, gorąca para Hollywood! Po wielu miesiącach plotek Lily Allen i David Harbour w końcu wyciągnęli swoje uczucie na światło dzienne. Tabloidy dopiero co publikowały pierwsze wspólne zdjęcia wokalistki i aktora, gdy okazało się, że ona sama potwierdziła związek na Instagramie! Tu potrzeba było dobrego oka!

Ukrywanie gwiazdorskiego związku wymaga od gwiazd sporej pomysłowości i ogromnej determinacji. Wie o tym chociażby Taylor Swift, która miesiącami randkowała z Joe Alwynem, zanim media odkryły jej nową miłość. Od miesięcy media plotkowały natomiast o uczuciu Lily Allen i gwiazdora Stranger Things, Davida Harboura. W końcu wszystkie doniesienia potwierdziły się, gdy para zdecydowała się rozwiać je, czule całując się na ulicy.

Czymże jest jednak związek bez potwierdzenia na Instagramie! Tym zdążyła się już zająć Lily Allen.

Lily Allen i David Harbour parą - również na Instagramie

David Harbour pojawił się ostatnio w show Saturday Night Live, gdzie pokazał się w nowej, odchudzonej i wysportowanej wersji. Już wtedy za kulisami programu towarzyszyła mu według doniesień Lily Allen. I to właśnie ujęcie z programu Lily pokazała później na swoim Instagramie. Na zbliżeniu na biceps aktora wokalistka napisała krótko:

mój

Wszystko jest już zatem jasne. Witamy w gronie zakochanych celebrytów!

NAJNOWSZE