Lili Reinhart

i

Autor: Rex Features/East News

Lili Reinhart z Riverdale od 11 lat walczy z depresją. "To wyczerpująca bitwa"

2021-05-18 23:03

W dzisiejszych czasach gwiazdy coraz śmielej mówią o chorobach psychicznych. I słusznie, bo temat trzeba normalizować. Tym razem otworzyła się Lili Reinhart. Gwiazda Riverdale od 11 lat walczy z depresją. Zaczęło się od ataków paniki, gdy miała 13 lat. I chociaż jest pod opieką specjalistów, walka ją wykańcza. Postanowiła podzielić się przemyśleniami z fanami, by dodać otuchy tym, którzy także zmagają się z depresją.

W ostatnich latach możemy obserwować bardzo pozytywną zmianę, jeśli chodzi o temat chorób psychicznych. Powolutku przestaje to być temat tabu. Z pewnością to spora zasługa...celebrytów. Ci coraz chętniej dzielą się z fanami swoimi dolegliwościami. W ten sposób problem się normalizuje.

Wiele gwiazd otwarcie mówi, że korzystało z pomocy terapeutów czy też chorowało na depresję. Najsławniejszą ambasadorką tematu zdrowia psychicznego jest Selena Gomez. O swoich doświadczeniach postanowiła opowiedzieć także gwiazda Riverdale, Lili Reinhart.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Lili Reinhartod 11 lat walczy z depresją

Depresja to coraz popularniejsza choroba. Dotyka starszych, młodszych, biednych i bogatych. Z Instagrama dowiadujemy się, że Lili Reinhart walczy z nią od 11 lat.

- Czasami czuję się naprawdę pokonana przez moją depresję. To wyczerpująca bitwa, którą toczę od 11 lat. W niektóre dni, tak jak dzisiaj, może się to wydawać nie do zniesienia.

Gwiazda mierzy się także z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi.

Lili Reinhart przypomniała obserwującym ją „wojownikom”, że dni, w których nie chce się walczyć, są w porządku.

- Nie musisz nikomu usprawiedliwiać swojego zdrowia psychicznego. Ustal priorytety w razie potrzeby, poświęć trochę czasu na odpoczynek. Otaczaj się dobrymi ludźmi i dobrymi wibracjami.

Radziła fanom.

Doceniacie jej szczerość?