Lil Masti robi akrobacje w zaawansowanej ciąży. Widok, którego nikt się nie spodziewał!

i

Autor: Akpa

Lil Masti robi akrobacje w zaawansowanej ciąży. Widok, którego nikt się nie spodziewał!

2023-03-16 16:08

Wiadomość o ciąży Lil Masti zszokowała internautów. Choć od ogłoszenia minęło już dużo czasu, a jej brzuszek jest już naprawdę zaawansowany, ona nie próżnuje. Gwiazda wciąż prowadzi sportowy tryb życia, czym chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami. Takich akrobacji chyba jednak nikt się nie spodziewał!

W ostatnim czasie wiele celebrytek ogłosiło, że w niedalekiej przyszłości zostaną mamami. Aniela Bogusz była jedną z nich. Gwiazda chętnie dzieli się swoimi przeżyciami z tego magicznego okresu. Ukazała nie tylko reakcje swoich najbliższych na dzidziusia, ale również jak wygląda jej życie. Okazuje się, że kobieta nie próżnuje. Pomimo mocno widocznego brzuszka ona wciąż prowadzi aktywny tryb życia. Dba o swoje zdrowie fizyczne! Akrobacje, które zaprezentowała fanom są naprawdę imponujące, widać, że ma w sobie zacięcie prawdziwego sportowca! Choć zdecydowanie warto się poruszać w trakcie ciąży, niektórzy komentujący surowo ocenili jej wyczyny. Reakcje internautów znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Lil Masti nago w ciąży. Dzieli się najintymniejszym momentem

Shake Your Eska #09 | Waka Waka

Lil Masti - akrobacje w ciąży

Choć Aniela Bogusz jest w zaawansowanej ciąży, nie odpuszcza sobie sportowego stylu życia. Influencerka pokazała fanom, jak ćwiczy jogę. Niektóre ćwiczenia były naprawdę szalone, wciąż jest w stanie stanąć na rękach. Oprócz tego nadal zdarza jej się chodzić na siłownię. Pomimo tego, że niektórzy są do tego sceptycznie nastawieni, Lil Masti przypomniała swoim fanom, że brzemienne panie również mogą ćwiczyć.

ZOBACZ TAKŻE: W którym miesiącu ciąży jest Wersow? Narodziny córeczki Friza lada chwila!

Jeśli mamy do czynienia ze zdrową ciążą to nic nie stoi na przeszkodzie, aby kobieta zdecydowała się na rozpoczęcie regularnych ćwiczeń. Jest to wręcz zalecane w celu poprawy (lub utrzymania) aktualnej kondycji fizycznej i dla dobrego samopoczucia psychicznego mamy. Każda forma aktywności powinna być dostosowana do możliwości ciężarnej i skonsultowana z lekarzem i trenerem - przypomniała Aniela Bogusz na swoim Instagramie.

Lil Masti ćwiczy w ciąży - reakcje

Gdy Lil Masti pokazała, jakie ćwiczenia wykonuje w ciąży, nie wszyscy internauci byli zachwyceni. Pojawili się tacy, którzy mocno skrytykowali przyszłą mamę.

W ciąży mądre to to nie jest.

Wiedziałam że można ćwiczyć w ciąży....ale ze takie coś....do tego dźwiganie ciężarów...To nie jest normalne. Wiele kobiet w Polsce marzy o dziecku, inne próbują donosić ciążę. Niepojęte.

Mi nie chodzi o ćwiczenia a o stanie na rękach głową w dół. Szybko można dostać omdlenia w ciąży

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE