Liam Payne świętował urodziny. Z tej okazji mamy dla Was prezent - najbardziej hot fotki

2019-09-01 18:00

Liam Payne ma już 26 lat. Z okazji urodzin artysty przygotowałyśmy niespodziankę dla jego fanek... Najbardziej hot zdjęcia muzyka. Będzie gorąco!

Kilka dni temu Liam Payne świętował urodziny. Piosenkarz urodził się 29 sierpnia, 1993 roku. Po raz pierwszy świat usłyszał o nim w 2008 roku, gdy startował do The X Factor. Sukces tam udało mu się odnieść dopiero dwa lata później. Po powstaniu zespołu One Direction życie wokalisty zmieniło się na dobre.

Liam Payne wraz z chłopakami z 1D zdobyli cały świat. Gdziekolwiek nie pojechali, czekały na nich tłumy rozwrzeszczanych fanek. One Direction okazał się mega hitem. Muzycy zdobyli ogromną popularność i oczywiście mnóstwo kasy.

Jednak każda legenda ma swój koniec. W 2016 chłopaki z One Direction zdecydowali się na solowe kariery.

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?

Liam Payne po rozpadzie One Direction zdecydowanie bardziej skupił się na byciu gwiazdą niż muzyce. Imprezy i wyjazdy były dla niego priorytetem. To nie podobało się Cheryl z którą był przez długie lata. Piosenkarka wzięła ich syna - Bear'a "pod pachę" i odeszła.

A co teraz porabia Liam Payne? Przede wszystkim świetnie wygląda... To możecie sami sprawdzić w naszej galerii ;)

NAJNOWSZE