Liam Payne i Niall Horan śmieją się z kolegi: Louis Tomlinson udaje, że pracuje!

2020-04-21 13:00 mw
Liam Payne, Niall Horan, Louis Tomlinson
Autor: Keith Mayhew/Retna/Photoshot/East News, Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER, Splash News

Jak posuwają się prace nad projektem pod hasłem "powrót One Direction"? Tęskniący za supergrupą fani z niecierpliwością wyczekują nowych wiadomości na temat jubileuszowego spotkania i obiecanej nowej piosenki z okazji 10. urodzin zespołu. Część chłopaków aktywnie pracuje nad projektem, ale niektórym chyba się nie spieszy... Czy Louis Tomlinson obija się, zamiast pracować? Tak twierdzą jego kumple - Niall i Liam!

Jak przebiegają prace nad powrotem One Direction? Pytanie to zadają sobie teraz z pewnością miliony fanów (tfu, raczej fanek) supergrupy na całym świecie. Na szczęście członkowie 1D coraz chętniej uchylają rąbka tajemnicy, karmiąc swoich wielbicieli kolejnymi ciekawostkami.

Dzięki relacjom pozamykanych w domach chłopaków wiemy, że powrót One Direction naprawdę się wydarzy i to szybciej, niż wielu z nas się wydawało!

LOUIS UDAJE, ŻE PRACUJE?

Pretekstem do ponownego spotkania chłopaków z One Direction mają być 10. urodziny grupy. Czasu do rocznicy zostało coraz mniej, dlatego mimo pandemii i wynikającej z niej domowej izolacji, członkowie 1D coraz intensywniej pracują nad szczegółami swojego "powrotu".

Ale chyba nie wszyscy przykładają się w równym stopniu :) Liam Payne i Niall Horan żartowali ostatnio ze swojego wspólnego kumpla, Louisa Tomlinsona, który - ich zdaniem - nieźle się obija i UDAJE, że pracuje.

Podczas swojego niedawnego spotkania na Instagram Live Liam Payne i Niall Horan rozmawiali na oczach milionów fanów między innymi o sprawie rocznicowego powrotu One Direction

Podczas pogawędki chłopcy nabijali się z Louisa Tomlinsona, z którym - jak powiedzieli - nie udało im się zgadać, bo.. "udaje, że pracuje".

Nigdy nie możemy spiknąć się wszyscy razem, chociaż przecież nic takiego nie robimy.

Chociaż dobrze wiem, że Louis siedzi teraz w domu, pali papierosy i pije piwka. Sam robiłem to samo wczoraj.

Większość z nas jest teraz w Londynie. Próbujemy zaaranżować pierwsze wspólne spotkanie na FaceTime

- mówili Liam i Niall.

Louis, do roboty! Fani czekają! XDXD

ZOBACZ TEŻ:

Hotplota.pl: Kłopoty Michaela Buble i One Direction; seksowna Halle Berry w... poduszce
NAJNOWSZE